Skocz do zawartości

No i nadszedł czas się zameldować!


henry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Piwowarów Domowych!!

 

Jestem Henryk, a mieszkam pod Rzeszowem - co niektórzy mówili mi że na dzikich polach... no niech im będzie.

Jakiś czas już jestem obecny na forum, ale się nie ujawniałem, a tylko czytałem zawzięcie. A pojawienie się pisemnie obicałem sobie i nie tylko jak zdobędę pełne prawa, a więc stało się. Jestem po pierwszej warce z zacieraniem od razu. Miał byc pils... chyba taki trochę mocniejszy wyjdzie. Piana jest i zapach też świetny, a więc jest szansa, że się uda!! A na dowód, że nie zmyślam wrzuciłem kilka fotek do galerii.

Plany mam wielkie, a co z tego wyjdzie... czas pokaże, a jak wyjdzie to Wam pokażę w galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za przyjazne przygarnięcie wśród braci piwowarskiej. Plany mam wielkie, a jak zwykle życie zweryfikuje i na plus i na minus. Zobaczymy jak się mi to wszystko ułoży. Ważne że zacząłem i nie powiem - podoba mi się... tylko to zmywanie garów... o to już nie bardzo. Wiele lat pracowałem jako automatyk w spożywce więc jest nadzieja, że to wykorzystam co by choć trochę proces usprawnić. Na początek wszystko co mi było potrzebne wziąłem właśnie ze Strzyżowa. Mam całkiem blisko. A gar kupiłem na allegro - całkiem fajny jest - ma 33l i grube dno. Patrząc na mapę to faktycznie nasza okolica nie jest za bogata w znaczki piwowarskie... trochę poprawiłem statystykę. Dzis miała być kolejna warka, ale odpuściłem niestety - inne zajęcia domowe miały priorytet, ale nic straconego... poprawię się w przyszłym tygodniu. Na razie raczkuje i zbieram obserwcje oraz doświadczenie.

 

Dzieki za plusika na start!

 

Pozdrawiam wszsytkich!!

Edytowane przez henry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.