Skocz do zawartości

Deptana - Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Oskaliber napisał:

Ostatnio miałem taki sam problem z kapslami z Twój Browar, chociaż w przeszłości było zawsze ok. Chyba jakaś trefna partia poszła i można z różnych sklepów takie trafić. 

Słaby kontener z Chin przypłynął ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przeglądałem sobie ostatnio dostępne u nich drożdże płynne od FM i zauważyłem, że mają tam z nimi mały bałagan. Numery drożdży w kilku przypadkach nie zgadzają się z ich nazwą. I to zarówno w prezentacji ogólnej wszystkich dostępnych szczepów, jak i po wejściu w konkretny nas interesujący. Np. takie kwiatki: FM55 Amerykański Sen (po "kliknięciu" tych drożdży w opisie jest już prawidłowa numeracja i nazwa FM55 Zielone Wzgórza). Albo np. FM27 Artefakty Trapistów (po "kliknięciu" tych drożdży można popaść w wątpliwość, o który ostatecznie szczep chodzi, bo w opisie mamy FM20 Artefakty Trapistów). 
Napisałem do nich wiadomość, coby pochylili się nad tymi błędami i je poprawili. Ja na szczęście nie muszę kupować u nich przez stronę, bo ten sklep stacjonarny mam praktycznie pod nosem. Ale srodze bym się wkurzył, gdyby przez taki błąd przyszły mi drożdże inne niż zamawiałem.  Jeżeli ktoś będzie kupował u nich drożdże, to niech kupuje ostrożnie
.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Otrzymałem niekompletne zamówienie , reklamacje złożyłem w poniedziałek do dzisiaj nikt mi nie odpowiedział, pomimo 2krotnego kontaktu. Plus za szybkość realizacji , minus za kontakt i pakowanie wysyłki (uszkodzone paczki z kapslami latające po całej paczce).

Odradzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem zakupy u nich kilka razy, generalnie mimo 2 zonków było. Ok. Szybka akcja. Co do wpadek, zamówiłem 5kg słodu, dostałem 1kg, szybki telefon i za 2 dni dosłali brakujące 4kg, drugi zonk to 10kg słodu który miał być cały a przyszedł ześrutowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Konstoi napisał:

@leonzn Dzwoń do nich. Ja miałem podobnie zero mailowego kontaktu ale po telefonie odrazu szybka reakcja i  uszkodzone worki ze słodem dosłane juz bez problemowo. 

 

Dopiero sprawa ruszyła jak otworzyłem 'dyskusje' na allegro. Zadzwonili w ciągu 2 h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio 2 razy zakupy tam robiłem i dwa razy lipa, raz wysłali inne drożdże płynne niz zamawiałem i słód zesrutowany a chcialem cały... Następnym razem to w ogóle tragedia po tygodniu mi zadzwonili że nie mają drożdży po dwóch dopiero dostałem zwrot kasy po telefonie, 2 mailach i otworzonym sporze allegro. Dawniej to był mój ulubiony sklep na alledrogo, ale chyba już więcej nie skorzystam..

Wysłane z mojego P1X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dwukrotnie robiłem zakupy przez Alledrogo. Opcja paczkomaty + Smart to duży plus. 

Przy pierwszym zamówieniu w zeszłym roku otrzymałem pytanie, że oczekują na dostawę słodów Vikinga i czy zamówienie zmieniam, czy czekam. Poczekałem. Paczka dotarła po półtora tygodnia.

Ostatnio zamawiałem drugi raz. Żadnych problemów, paczka wysłana w przeciągu 3 dni roboczych. Zmiana na plus. Wprowadzili wewnętrzny system śledzenia zamówień

Edytowane przez Grzegorz Żukowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy nie zamawiałem zawsze super. W zeszłym roku mieli pilzneński z VM za 65zl 25kg kupiłem dwa worki i inne surowce typu drożdże oraz inne słody. Przyszły w 3 paczkach do paczkomatu zamówione około poniedziałek późnym wieczorem środa rano już gotowa do odbioru.

Wielki plus za Smarta, zakupy z reguły większe jak 40zl a przesyłka darmowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od początku warzenia piwa z zacieraniem kupuję surowce tylko w tym sklepie. Nigdy się nie zawiodłem. Jako, że sam nie śrutuję słodów to darmowe śrutowanie jest dla mnie ogromnym plusem. Do tego tania przesyłka do paczkomatu. Jedynym minusem jest ograniczona ilość słodów specjalnych i ciekawych chmieli. Ogólnie bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zamówiłem swoje pierwsze wiadro u Deptana i denko było lekko pęknięte z boku a samo wiadro miało fabryczną skaze. Jednak w żadnym stopniu żadna z tych wad nie wyklucza go z użytku. Bez żadnych dociekań wysłali mi drugie wiadro i dzięki czemu mam dwa. Kupiłem też u nich słoje na szelkach i w jednym nie pasował korek do fermentacji to wysłali całą pokrywę z uszczelką i korkiem. Suma symaru pochwalam, bo wyszedłem na tym dobrze. Dziś złożyłem u nich zamówienie po kilku latach przerwy i zobaczymy.

Ps. Kapsle zamawiane z Homebeer też gubią uszczelki po zalaniu wrzątkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Łodzi, przed świętami zamówiłem drożdże płynne dostępne w sklepie, z odbiorem osobistym.

Do dnia dzisiejszego zamówienia nie zrealizowano i nie poinformowano o braku produktu.

Pewnie poczekam jeszcze z miesiąc lub wieczność.

Piwo zrobione na drożdżach z Alepiwo, zamówionych 31.12.19 a wysłanych 02.01.2020 i 03.01.2020 drożdże były u mnie.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś do sklepu? Z płynnymi też miałem podobnie, zadzwonili z pytaniem czy pomimo braku chcę resztę zamówienia. Może telefonu nie odebrałeś od sklep?

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi drożdżami płynnymi u nich lepiej raczej nie będzie. Z tego co wiem to kończą współpracę z FM, bo FM ma problemy z dystrybucją swoich produktów i ciężko się z nimi współpracuje. To co mają na sklepie to jakieś stare zaopatrzenie. Kupowałem u nich przed świętami drożdże, i przejrzałem sobie co mają w lodówce jeszcze od FM. Większość już po terminie, przecenione. Nic świeżego. I stan drożdży na stronie często nie zgadza się ze stanem faktycznym(na stronie wiszą jako dostępne, a w rzeczywistości potem okazuje się, że już nie mają). Jeżeli ktoś chce kupić u nich drożdże płynne, to najlepiej jechać do sklepu i zobaczyć co jeszcze mają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.