Skocz do zawartości

Powitanie z Krakowa


kazik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

w prawdzie przed tematem w dziale "poznajmy się" zdążyłem już naklepać kilka postów i może nawet komuś podpaść ale co tam:)

Trafiłem tutaj poprzez wyszukiwarkę lub link na jakiejś stronie, czytałem długo czytałem, następnie pojawił się spot "Jestem Piwowarem Domowym" oglądnełem go, złapałem bakcyla i porzuciłem winiarstwo:) szybko zgromadziłem potrzebny sprzęt i pierwsza wareczka jest w połowie cichej:)

 

jak z tytułu wynika jestem z Krakowa mam na imię Patryk aczkolwiek poza szefem w pracy i moją kobietą wszyscy mówią do mnie kazik.

 

i teraz tak trochę o mnie i mojej bytności na forum coby móc pomagać w znanych mi tematach:)

 

otóż jestem z zawodu kinooperatorem, ale też

śmiało można liczyć na moją pomoc przy takich sprzętach jak:

-drukarki, i tusze tonery

-sprzęt muzyczny (generalnie gitary elektryczne, basowe, klasyczne, akustyczne ale też siedzę w nagłośnieniu)

-telefony komórkowe (motorola głównie)

 

i śmiało można do mnie uderzać z pytaniami z zakresu kuchni włoskiej, i bieszczad

 

człowiekiem jestem uśmiechniętym, pozytywnym, zakręconym, bardzo dziwnym, potrafię bardzo skomplikować sobie życie ażeby rzeczy wyglądały efektownie aczkolwiek zgodne z moim ja:D

 

miewam często, bardzo często dziwne pomysły, niestety moi najlepsi koledzy też takowe mają więc sami siebie nakręcamy:)

 

no nic myślę że jak większość moich wypowiedzi ta też jest mało jasna i składna:D

i mam nadzieję że znajdą się okazje do wspólnych degustacji piwka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazik, jak wypali wam to warzenie w wannie to koniecznie foty na forum proszę, mury runą :beer:

oj foty na pewno będą:lol: a i film ze słowiańskimi tańcami wokół w planach ( tak to nie żart)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam piwowara!

Wątek z przymiarkami do warzenia w wannie śledzę z zainteresowaniem. Z dystansem :beer: ale i podziwem jeśli chodzi o zapał. No i trzymam kciuki za powodzenie całego przedsięwzięcia.

 

Żeby powitanie nie wyszło za cukierkowo - łyżka dziegdziu :lol: Zdania zaczynamy wielką literą, a kończymy ./?/! :D Może i się czepiam, ale na tym forum (i tym po sąsiedzku) przyjęło się to jako niepisany (chyba, że pisany, a ja nie widziałem) zwyczaj. Dobry zwyczaj, który, mam wrażenie, nie jest w sieci specjalnie kultywowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy witamy Ciebie Kazik. Liczymy ze Twoje wątki będą też i nas pozytywnie nakręcać. Pochwal sie jak mówi do Ciebie Twoja kobieta? Mam nadzieję ze nie tak samo jak szef

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem :D

 

jakoś nie zauważyłem pod avatarkiem miasta a tu niespodzianka kolejna osoba z Krk :D

 

witaj i trzymam kciuki za pralkę i wannę, jak się uda to może nawet osobiście wpadnę pooglądać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem :D

 

jakoś nie zauważyłem pod avatarkiem miasta a tu niespodzianka kolejna osoba z Krk :)

 

witaj i trzymam kciuki za pralkę i wannę, jak się uda to może nawet osobiście wpadnę pooglądać :D

W sumie jak w tym roku się uda nie widzę przeszkód, coby w przyszłym roku powtórzyć z udziałem wszystkich chętnych. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.