Jump to content
Sign in to follow this  
chprzemo

[Kupię/Zlecę wykonanie] banda kegeratora

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Buduję właśnie mój kegerator i wszystko już praktycznie mam (trzeba jedynie oczyścić i przywrócić świetność wizualną) poza bandami do kegeratora, czy ktoś z forum wykonuje bandy złote (miedz lub coś powlekane)?

Oczywiście wykonanie musi być na  poziomie tj. bez śladów spawów i ładnie wypolerowane. Ze srebrną bandą z kwasówki  byłoby łatwiej, ale mam kolumnę złotą i chciałbym żeby wszystko grało.

Czy ktoś wykona takie bandy? Może macie kogoś do polecenia?

Zdjęcie poglądowe zaczerpnięte z netu umieszczam poniżej... Oczywiście wymiary do ustalenia w późniejszym terminie.

pozdrawiam

post-12337-0-46693800-1494147871_thumb.jpg

Myślę, że lepszym określeniem byłby reling, niż banda ;)

O właśnie- reling- brakowało mi tego słowa chwilowo w moim słowniku.

Tak chodzi o reling opasający kegerator zapobiegający np. zsunięciu się kufla lub stoczeniu butelki z blatu.

a jakby wykorzystać jakieś gotowe rurki w leroy czy castoramie na karnisz czy coś innego? czy wieszak łazienkowy na ręcznik czy coś? połaź po marketach między półkami :D

Faktycznie ciekawy pomysł, poszperam na półkach marketowych:).

Będę szukał ale może jednak ktoś znajdzie się do wykonania tego projektu- Wiadomo  to cena przeważy ale może zrobienie tego na zamówienie będzie przystępne cenowo i wyeliminuje się rzeźbiarstwo co jak znam życie i tak nie wyjdzie tak ładnie jak zrobione na wymiar.

Kiedyś modne były relingi montowane na ścianach w kuchniach i zawieszane na nich różne akcesoria. Dostępne były w różnych wykończeniach kolorystycznych w tym złote. Myślę, że dalej da się to kupić, w marketach budowlanych widywałem.

edit:

Mam na myśli np. coś takiego http://allegro.pl/kompletny-reling-retro-kuchenny-chrom-najtanszy-i6806235299.html

Były też dostępne "kolanka" 90*.

Edited by paajonk

Dzięki za podpowiedzi- faktycznie to materiał jakiego szukam i z czegoś takiego zrobię reling- dziękuję jeszcze raz!

pozdrawiam

Kiedyś modne były relingi montowane na ścianach w kuchniach i zawieszane na nich różne akcesoria. Dostępne były w różnych wykończeniach kolorystycznych w tym złote. Myślę, że dalej da się to kupić, w marketach budowlanych widywałem.

edit:

Mam na myśli np. coś takiego http://allegro.pl/kompletny-reling-retro-kuchenny-chrom-najtanszy-i6806235299.html

Były też dostępne "kolanka" 90*.

patrząc właśnie na to i karnisz z rurki, który wczoraj montowałem wpadłem na ten pomysł, tylko nie wiedziałem jak to coś w kuchni określić 

Banda kegeratora brzmi jak nazwa jakiegoś zespołu punkowego :polew:

reling kuchenny, 3x 60 cm (chyba, że masz szerszy kegerator to wtedy dłuższe)+ 2 łuki 90* do dostania w każdym lepsiejszym markecie budowlanym. W ikei też masz takie, ale chyba bez łukowych łącznikow. Wyjdzie pewnie coś koło 70-80 zł

Tylko trzeba patrzeć na takie które nei mają na stałe umocowanych podpór, tak by rozstaw można było dostosować wg potrzeb.

Wyjdzie ładnie i estetycznie, montaż polega tylko na dokręceniu relingów w 6 punktach, chyba każdy da radę to zrobić jak sobie to pomierzysz na spokojnie nie ma szans żeby to spraprać :)