Jump to content

Zaproszenia na Lockerz.com


damian_ia4
 Share

Recommended Posts

1. Co to jest Lockerz? Lockerz jest dostępny dla osób z całego świata, serwis ten umożliwia rozrywkę, dokonywanie zakupów, jak i pełni rolę serwisu społecznościowego, a to wszystko na jednej stronie. Członkowie są nagradzani za niemal wszystko co robią w tym serwisie ? czy to kupują Ekskluzywne marki, oglądają filmy, grają w gry, odpowiadają na codzienne pytania, czy tylko logują się raz na dzień, nasi członkowie będą mieć więcej niż 15 sposobów na zarabianie PTZ.

 

2. Jakiego rodzaju produkty można nabyć w Lockerz? Współpracujemy z tysiącami najlepszych marek i sklepów, aby udostępnić wam najnowsze i najlepsze rzeczy w każdej kategorii ? ubrania, elektronika, gry, sprzęt sportowy i inne produkty znanych marek. Użytkownicy mogą również nabywać różnego typu zasoby cyfrowe, takie jak muzyka, wideo, sztuka i naklejki.

 

3. Co można zrobić z PTZ na Lockerz? PTZ może być używamy tylko na Lockerz.com, za PTZ można za darmo kupować nagrody. Możesz również kupować losy na loterii tyle razy ile tylko chcesz w danym konkursie, a także możesz przekazywać datki charytatywne. PTZ może być również wykorzystywane do zakupu przedmiotów wystawionych na sprzedaż, oferujemy bezpłatną dostawę, doświadczenia dla VIP-ów na całym świecie, jak również dajemy możliwość darowizn charytatywnych w PTZ Place.

 

4. Dlaczego Lockerz rozdaje nagrody na tak niskim poziomie PTZ?: Poziomy PTZ są bardzo niskie, dlatego gdyż chcemy podziękować naszym najbliższym członkom za pomoc w budowie witryny. Począwszy od 1 Grudnia, wartości PTZ wzrosną średnio 4x, chociaż będzie o wiele więcej możliwości zarabiania PTZ niż kiedykolwiek wcześniej. Nawet po wzroście PTZ, nagrody będą osiągalne dla aktywnych członków Lockerz.

 

5. Co oznacza ?More Soon?? Pracujemy, aby udostępnić wam więcej produktów w PTZ Place, ponieważ na Lockerz trwa ciągła inwentaryzacja. Będziemy uzupełniać PTZ Place okresowo.

 

6. Kiedy odbędzie się następne uzupełnienie nagród? Ze względu na ogromne problemy z serwerami podczas naszego ostatniego uzupełnienia, nie ogłaszamy już dokładniej daty uzupełnienia. Możemy jednak powiedzieć, że pierwsze uzupełnienie będzie tylko dla członków Z-List i pojawi się w Listopadzie. Odbędzie się również normalnie uzupełnienia dla pozostałych członków pod koniec Listopada. O wszystkim poinformujemy was rankiem, wiadomość zobaczycie na Stronie głównej zaraz po zalogowaniu.

 

7. Czy sklep Lockerz jest dostępny globalnie? Tak. Pamiętaj tylko że będziesz musiał opłacić wszystkie podatki lub inne opłaty w danym kraju, jeśli państwo nie uzna darmowej nagrody wysłanej jako prezent. Sprawdź ten link, aby lepiej zrozumieć, jakie cła i podatki będziesz musiał zapłacić: http://fedex.com/us/international/irc/profiles/?link=2. Jeśli mieszkasz w Brazylii, staramy się znaleźć partnera dystrybucji, aby zredukować lub nawet wyeliminować podatkowe kary/cła.

 

8. Kiedy otrzymam moje przesyłki (tzn. nagrody zakupione za pomocą PTZ, inne zamówienia, T-shirt Z-List)? Proszę poczekać dwa tygodnie na terenie USA, lub 14-21 dni poza USA.

 

9. Ile mogę mieć kont: Użytkownik ma prawo do jednego konta na osobę. Każda osoba w gospodarstwie domowym może mieć własne konto.

 

10. Jak można zarabiać w Lockerz: Już tej jesieni, będziesz mógł nabywać produkty w Lockerz, będzie również więcej dostępnych nagród niż jest teraz. Użytkownicy będą zarabiać PTZ za każdym razem gdy oglądają filmy, słuchają nowej muzyki, grają w najnowsze gry, zapraszają znajomych czy tylko logują się do serwisu. PTZ (lub ?Pointz?) jest walutą w Lockerz.

 

12. Kiedy Lockerz wystartuje: Startujemy etapami. Nagrody na Lockerz są już dostępne, pozostałe elementy będą dostępne już wkrótce. Kompletna strona zostanie uruchomiona późną jesienią tego roku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.