Skocz do zawartości

Zakładanie Browaru Rzemieślniczego - program z TVN24 2008r


czara6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To, że koncerny są górą to wiadomo, nie odkryłeś tym Ameryki.

My mamy dotrzeć do ludzi, którzy lubią piwo, a nie chcą się go nachlać. Z koncernami na ceny nigdy nie wygramy, tak jak z hipermarketami. Takia jest rzeczywistość. Ale to nie znaczy, że mamy odpuścić. Musimy próbować. Metoda przez Ciebie przyjęta - czyli atakować wszystkich i wszystko - niestety jest nie do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że większość polityków zna się tylko na budowaniu bezsensownych przepisów. Jeden z wykładowców opowiadał jak był przy pisaniu ustawy w roli kogoś kto się na tym zna, a politycy przez 40 minut kłócili się czy ma być iż czy że... Prawda jest taka że to wszystko jest przez polską spaczoną mentalność, że jak da się ukraść i mnie nie złapią to ukradnę. Tę sytuację dobrze opisuje dowcip dlaczego w piekle kotła z Polakami nie trzeba pilnować? Bo jak tylko któryś próbuje wyleźć, reszta wciąga go za dupę z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc będą slono bulić politykom' date=' by ci wymyślali nowe regulacje[/quote']

Sugerujesz korupcję ?

Wróc na ziemie i przeczytaj stenogramy CBA z podsluchanych rozmów pomiędzy jakimś dziesieciorzędnym fajfusem od jednorękich bandytów a na przykład ówczesnym szefem Komisji Finansów (najwazniejszej komisji sejmowej) i przewodniczącym jednoczesnie największego klubu sejmowego.

W mig zorientujesz się kto tam jest psem a kto panem.

 

A co dopiero mowić o wpływach koncernów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że koncerny są górą to wiadomo, nie odkryłeś tym Ameryki.

My mamy dotrzeć do ludzi, którzy lubią piwo, a nie chcą się go nachlać. Z koncernami na ceny nigdy nie wygramy, tak jak z hipermarketami. Takia jest rzeczywistość. Ale to nie znaczy, że mamy odpuścić. Musimy próbować. Metoda przez Ciebie przyjęta - czyli atakować wszystkich i wszystko - niestety jest nie do przyjęcia.

Wyraziłem zaledwie swoja opinię, o pewnym mechaniźmie.

Dla was jest to atak "na wszystkich i na wszystko", czyli de facto potwierdzacie moja opinię.

A proszę bardzo, możecie się obrażać i tak sobie uważać, jednocześnie sami sobie wystawiając świadectwa uczciwości i cnotliwości.

 

Ja swojego zdania nie zmieniam.

Edytowane przez 13Robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc będą slono bulić politykom' date=' by ci wymyślali nowe regulacje[/quote']

Sugerujesz korupcję ?

Wróc na ziemie i przeczytaj stenogramy CBA z podsluchanych rozmów pomiędzy jakimś dziesieciorzędnym fajfusem od jednorękich bandytów a na przykład ówczesnym szefem Komisji Finansów (najwazniejszej komisji sejmowej) i przewodniczącym jednoczesnie największego klubu sejmowego.

W mig zorientujesz się kto tam jest psem a kto panem.

 

A co dopiero mowić o wpływach koncernów...

złóż doniesienie do prokuratury a może ubędzie Tobie jeden konkurent :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To' date=' że koncerny są górą to wiadomo, nie odkryłeś tym Ameryki.

My mamy dotrzeć do ludzi, którzy lubią piwo, a nie chcą się go nachlać. Z koncernami na ceny nigdy nie wygramy, tak jak z hipermarketami. Takia jest rzeczywistość. Ale to nie znaczy, że mamy odpuścić. Musimy próbować. Metoda przez Ciebie przyjęta - czyli atakować wszystkich i wszystko - niestety jest nie do przyjęcia.[/quote']

Wyraziłem zaledwie swoja opinię, o pewnym mechaniźmie.

Dla was jest to atak "na wszystkich i na wszystko", czyli de facto potwierdzacie moja opinię.

A proszę bardzo, możecie się obrażać i tak sobie uważać, jednocześnie sami sobie wystawiając świadectwa uczciwości i cnotliwości.

 

Ja swojego zdania nie zmieniam.

Długo się wstrzymywałem. niestety taki atak to nie jest głos rozsądnego człowieka.

Masz u mnie minus.

Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.