Skocz do zawartości

Ankieta o piwie.


Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Piszę aktualnie pracę dyplomową i muszę strzelić małą ankietę o piwie. Chodzi o piwa rzemieślnicze, dlatego każdego kto miał z nimi jakąkolwiek styczność (a kto tu nie miał?) proszę o poświęcenie chwili i wypełnienie :) 

 

https://goo.gl/forms/AwMjQqh4HKb0K5ll1

 

Pozdrawiam i dzięki! 

 

Trochę tendencyjna ankieta ;P Przy pytaniu numer 2 powinien być wybór własny, z wymienionych przez Ciebie piwa nie sięgam po żadne z nich "najczęściej", powiedziałbym, że to jedne z najrzadziej kupowanych przeze mnie browarów, bo nie są dostępne wszędzie. Z tymi etykietami też pytanie bez sensu i za mały wybór. Plus nacisk na trzy Wrocławskie browary widać od razu skąd kolega jest i gdzie studiuje ;) Za 3 tygodnie będę gadał z Krzyśkiem to mu zwrócę uwagę, żeby was poinstruował na tych studiach, żebyście te ankiety robili bardziej otwarte i nie tendencyjne, bo wyniki wyjdą bardzo zakłamane. Nie jesteś pierwszy, który robi podobną ankietę ;)

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś sypnęło ostatnio tych ankiet :)

 

A jaki temat pracy?

 

Studia na Akademii Rolniczej (UP) otworzyli to się posypały tematy prac, szkoda tylko, że po deklaracjach, w których zarzekali się ludzie publikacji wyników ankiet nic nie wyszło ;) Niech robią to jest moim zdaniem dobry trend, ale jak to ma być praca naukowa i ma być przyznany stopień naukowy to niech się opiera na prawdziwych wynikach, a nie na "tendencjach". Już słyszałem, że niektórzy sobie dla jaj te ankiety wypełniają. Ja wcześniej je wypełniałem te ankiety i nic na ten temat się nie odzywałem, ale widzę pewien niepokojący trend w nich stąd moje słowa.

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest publiczne zbieranie ankiet, to powinno być też publiczne przedstawienie wyników badania razem z dyskusją, inaczej to trochę wykorzystywanie ankietowanych.

Edytowane przez kantor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy zalew ankiet w ostatnim czasie - w sumie taki okres, też jestem w trakcie pisania pracy :D

Szkoda, że już zamknięta, chętnie bym wypełnił - mam nadzieję, ze jednak jest na wyższym poziomie niż poprzednie.

na niektórych wcześniejszych wstyd by było pracę napisać/obronić :D

Edytowane przez xanovich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy zalew ankiet w ostatnim czasie - w sumie taki okres, też jestem w trakcie pisania pracy :D

Szkoda, że już zamknięta, chętnie bym wypełnił - mam nadzieję, ze jednak jest na wyższym poziomie niż poprzednie.

na niektórych wcześniejszych wstyd by było pracę napisać/obronić :D

 

Była trochę rozbudowana, ale nic szczególnego. W każdym bądź razie nie masz czego załować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą fajna by była ankieta z piwowarstwa domowego (jakie style najczęściej warzysz, co sądzisz o piwach dzikich, nowofalowych chmielach itp.) to byłoby dobre na forum piwowarów domowych, jakaś ankieta z preferencji odnośnie piwowarstwa domowego, a nie komercyjnego, jak ktoś nie ma pomysłu na pracę opartą na preferencjach/ankietach to temat ciekawy :)

Edytowane przez kantor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą fajna by była ankieta z piwowarstwa domowego (jakie style najczęściej warzysz, co sądzisz o piwach dzikich, nowofalowych chmielach itp.) to byłoby dobre na forum piwowarów domowych, jakaś ankieta z preferencji odnośnie piwowarstwa domowego, a nie komercyjnego, jak ktoś nie ma pomysłu na pracę opartą na preferencjach/ankietach to temat ciekawy :)

no i to by było coś  :) aż mnie kusi, żeby samemu taką ankietę zrobić, ale niestety czasu mało, i nawet nie wiem kiedy bym mógł sięza to zabrać, ale to by było naprawdę ciekawe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie korci taka analiza 'big data' ale opierając się na danych sprzedaży ze sklepów internetowych 

z podziałem geograficznym, miesięczym itp :P

w sumie to dobrze by było zestawić jedno i drugie :) kurna, aż żałuje że nie studiuje jakieś technologii żywności, można takie fajne tematy powymyślać - sama przyjemność w opracowywaniu :D

Poznałem kiedyś człowieka, który studiował na kierunku "jazz i muzyka estradowa", wybrał sobie arcyciekawy temat na magisterium - wpływ upojenia alkoholowego na improwizację jazzową, niestety nigdy pracy nie dokończył - utknął na etapie badań :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.