Jump to content
SławoBeer

[Giełda] Dedykowane kapsle 50szt i wielokrotność

Recommended Posts

@ras

Czarne mogą rdzewieć, bo lakier wypalany do blachy, ale tylko jak jest wilgoć i nie zostały przetarte tłuszczem. Ja w piwnicy mam sucho, więc nic się nie dzieje. Natomiast w lodówce zauważyłem po kilku dniach ściemnienie na nienatłuszczonych czarnych kapslach. Inne kolory w porządku (złotych i srebrnych nie mam, jeszcze ;)).

Wytarłem chusteczką z kroplą kwasu fosforowego (przecież jest odrdzewiaczem zawartym m.in. w Coli), przetarłem olejem rzepakowym i po sprawie.

Edited by SlavoBeer

Koledzy. W ostatnich warkach kapslowanych kapslami kapslove miałem bardzo słabe nagazowanie. W plastikowych małych zakręcanych próbnych petach gaz jest jak trzeba. Jeśli powodem jest walnięta kapslownica to muszę wykluczyć winę kapsli.

Co sądzicie?

Pozdrawiam

Wojtek.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Korzystamy z dosyć popularnych kapsli z sygnaturą DAP, więc już pewnie sprawdzonych przez piwowarów. Niemniej jednak przykro nam z powodu słabego nagazowania piwa.  :( Do następnego zamówienia dodamy coś na pocieszenie.  :)

Dacie radę powiedzieć po zobaczeniu obrazka czy coś z tego na kapsel będzie, czy jednak trzeba nowej koncepcji logo browaru? Nie żebym był do starego przywiązany jakoś bardzo, grosza na usługę grafika też jakoś nie skąpię specjalnie ;)

Korzystamy z dosyć popularnych kapsli z sygnaturą DAP, więc już pewnie sprawdzonych przez piwowarów. Niemniej jednak przykro nam z powodu słabego nagazowania piwa.  :( Do następnego zamówienia dodamy coś na pocieszenie.  :)

:) 

Absolutnie niczego Państwu nie zarzucam, staram się po prostu odkryć przyczynę a kapsle są elementem układanki. Jednak, jak twierdzi kolega darinho, jego kapsle dobrze kapslują  :)  więc można je wyeliminować z kręgu podejrzanych. Pozostaje kapslownica....  :wallbash:

Edited by Wobor

21 minut temu, anteks napisał:

Trzeba zamówić matryce? jaki koszt kapsla?

Witamy serdecznie!

Trzeba będzie zamówić matrycę, ale wraz z uruchomieniem nowej oferty planujemy promocję.

Koszta podamy wkrótce wraz z nową odsłoną Kapslove. Na pewno zamieścimy informację na forum.

Miłego dnia! :)