Jump to content
SławoBeer

[Giełda] Dedykowane kapsle 50szt i wielokrotność

Recommended Posts

Nawet profil i ogłoszenie na piwo.org się pojawiło

Michał się rozwija ;).

Jak z nim dzisiaj rozmawiałem, to jest zaskoczony miłym kontaktem z ludźmi.

Nazwy browarów go powalają :D - np. HopSztos, Partacz itd.

Nie może wyjść z podziwu, że ludzie mają takie pomysły. :)

Pozdrawiam  :drinks:  

Kurczę, a ja właśnie zamówiłem pieczątkę za 70 PLN, miałbym .....  437,5 kapsli!

Bardzo fajna oferta. Na pewno skorzystam. 

I fajny odbiór osobisty :)

Wydaje się że pieczątka jest droga.Ja zamówiłem i byłem przy jej wykonaniu,trwało to z 5 minut.Pieczątka była wypalana laserowo i przyklejona do uchwytu.Pieczątka kosztowała 6 zł,a tusz do metalu(buteleczka)24 zł.Tusz jest nie zmywalny nawet podczas dezynfekcji we wrzątku.Acha,na pieczątce umieściłem swoją podobiznę jak jest na piwie Książęce.

Kurczę, a ja właśnie zamówiłem pieczątkę za 70 PLN, miałbym ..... 437,5 kapsli!

Wydaje się że pieczątka jest droga.Ja zamówiłem i byłem przy jej wykonaniu,trwało to z 5 minut.Pieczątka była wypalana laserowo i przyklejona do uchwytu.Pieczątka kosztowała 6 zł,a tusz do metalu(buteleczka)24 zł.Tusz jest nie zmywalny nawet podczas dezynfekcji we wrzątku.Acha,na pieczątce umieściłem swoją podobiznę jak jest na piwie Książęce.
Gdzie takie tanie pieczątki robią?

Kurczę, a ja właśnie zamówiłem pieczątkę za 70 PLN, miałbym ..... 437,5 kapsli!

Jako miłośnik koloru czarnego i przeciwnik rdzy, nie mogę nie zapytać o namiary :)

Wysłane z Rivendell przy użyciu Palantíru

teraz czas zapisać się na kurs grafiki że by oszczędzić na logo

kurcze, najarałem się na nie jak arab na kurs pilotażu, a ja przecież nie kapsluję :fool:

+1

kiedyś zamówiłem jakieś kilka tysięcy kapsli... żeby było na zaś

chwilę potem dostałem kilka skrzynek butelek z krachlą...

a już nieco później zacząłem kegować...

pieczątkę też zrobiłem... 

kurcze, ale takie kapselki też bym chciał... :-D

Ja dziś odebrałem swoje zamówienie(ekspresowo wykonane!). Wygląda to znakomicie. Doceniam też fakt, że podjeli się wykonania dość skomplikowanego wzoru. Polecam, będę powtarzał to zamówienie na pewno 0b4a835756858dba6d161eb795680c04.jpg92febb3e911d75794dd029ec471880b9.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Również wczoraj odebrałem swoje kapsle. Jestem bardzo zadowolony. Szkoda tylko, że każde pierwsze przygotowanie grafiki kosztuje 15zł, w innym wypadku pomyślałbym nad oznaczaniem każdej warki informacjami typu blg, alk itd. bo już dawno straciłem zapał do robienia etykiet.

9ciD5dZ.jpgY2Sxupn.jpg

Ja dziś odebrałem swoje zamówienie(ekspresowo wykonane!). Wygląda to znakomicie. Doceniam też fakt, że podjeli się wykonania dość skomplikowanego wzoru. Polecam, będę powtarzał to zamówienie na pewno

WOW :good: wyglądają super :brawo:

Również wczoraj odebrałem swoje kapsle. Jestem bardzo zadowolony. Szkoda tylko, że każde pierwsze przygotowanie grafiki kosztuje 15zł, w innym wypadku pomyślałbym nad oznaczaniem każdej warki informacjami typu blg, alk itd. bo już dawno straciłem zapał do robienia etykiet.

Może po jednorazowym przygotowaniu takiej grafiki zmiana kilku cyferek nie kosztowałaby znowu 15zł? Trzebaby spytać u źródła.

Niestety ja prędko nie skorzystam z usług firmy bo kupiłem kiedyś zapas kapsli i mam ich jeszcze z 1,5k...:(

Edited by paajonk

Przechodzilem i ten etap. Zrobiłem tak ze 200 kapsli. Takim zwykłym stemplem rozmazywało się(na metalu to działa inaczej niż na papierze). Potem był automatyczny z kasetką, ale musiałem specjalną podkładkę wykonać z wyżłobieniem na kapsel, bo inaczej tłoczek nie miał szans sie odwrócić. Potem były naklejki wielkości kapsla. Zrobiłem tysiąc za 19 zeta, mam do dziś jeszcze połowę . Te wykonane przez kapslove to zupełnie inna bajka i inna jakość.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Moje kapsle są jeszcze w drodze, ale pojawiły się w realizacjach na stronie. W parze z etykietą będą super :)

post-17684-1493755586,2329_thumb.jpg693a3ff1d32a4d29f47323b143519d4a.jpg

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.

Edited by burymichu

We Wrocławiu 50 kapsli kosztuje 5 zł, tu 50 jest z własnym znakiem, robionym w zasadzie jednostkowo 8 zł, no jakaś masakra :) Jeśli będę miał kiedyś potrzebę to walę jak w dym :)

Edited by aldorn

We Wrocławiu można też kupić 1000 kapsli za 13 czy tam 15zl jeśli dobrze pamiętam, przy Kwidzyńskiej.

Jak tylko skończą mi się moje kapselki to z przyjemnością uderzę po takie wypasione :D tylko jest jeden szkopuł, nie mam pomysłu na swojego logo, a moje uzdolnienia artystyczne, plastyczne i graficzne są tragiczne (że tak sobie rymem pojadę)...

Versaar, sprawdż FAQ:

Czy mogę zlecić projekt prostego logo lub poprawę istniejącego?

Nie ma problemu, jednak są to usługi dodatkowo płatne. Prosimy o kontakt na nasz adres mailowy. Zarówno w przypadku nowego projektu jak i poprawek istniejącego, mile widzane są wszelkie inspiracje oraz wskazówki dotyczące zarówno grafiki i kroju pisma.

Jak tylko skończą mi się moje kapselki to z przyjemnością uderzę po takie wypasione :D tylko jest jeden szkopuł, nie mam pomysłu na swojego logo, a moje uzdolnienia artystyczne, plastyczne i graficzne są tragiczne (że tak sobie rymem pojadę)...

Skontaktuj się z Michałem. Na pewno coś doradzi. Jego siostra nieźle radzi sobie z grafiką

We Wrocławiu można też kupić 1000 kapsli za 13 czy tam 15zl jeśli dobrze pamiętam, przy Kwidzyńskiej.

Możesz podać nazwę sklepu, który w takiej cenie sprzedaje?

Też chętnie bym skorzystał :-)

Moje już doszły. Polecam firmę, bardzo dobra robota (wykonanie, kontakt i ceny nie z kosmosu). Dziś butelkowałem i na butelce prezentują się świetnie. Dla siebie z kapslem zwykłym ,,na eksport" z firmowym ;) Wg mnie czarny prezentuje się zdecydowanie najładniej. (ten otwieracz to takie zakamuflowane inicjały DM)

post-15266-0-24250100-1494797991_thumb.jpg

post-15266-0-50133100-1494798016_thumb.jpg

Edited by darinho

Dla siebie z kapslem zwykłym ,,na eksport" z firmowym

Jak nie niszczysz kapsla złym otwieraniem to dla siebie też warto. A i oko się cieszy.

Udało nam się stworzyć Jedyny Kapsel! Z tej okazji z kodem PIWO.ORG jest 5% zniżki na wszystkie nasze kapsle. :)

Jeden, by wszystkimi rządzić, jeden, by wszystkie odnaleźć,

Jeden, by wszystkie uwarzyć i w ciemności wypić.

Ten połysk to oczywiście jest fotomontaż, ale kapsel z prawej jest prawdziwy i zniżka też.

jedyny-kapsel.png

Edited by Kapslove