Jump to content
SławoBeer

[Giełda] Dedykowane kapsle 50szt i wielokrotność

Recommended Posts

Pozdrawiam serdecznie Sąsiadów :drinks:

to bardzo bliskich sąsiadów, Enklawy 6 :drinks:

jest opcja że mieszkasz piętro wyżej

podaje hasło "siatka na balkonie" ?

1 (jedynka), I piętro od wewnętrznej strony osiedla. Jak się ociepli, zobaczysz pewnie starego zgreda czytającego przy piwie na balkonie książkę z Kindla :), obok będzie leżeć pies (suka), odezwij się jakoś :D. Spiknijmy się po prostu po Świętach :good: (695994323), w końcu jedziemy na jednym wozie. Już się cieszę na tę okoliczność. Ha, może u Ciebie w 6 jest też jakiś dzwoniący butelkami :D, tylko na razie incognito. Cholera, rozglądam się za tą siatką na balkonie, ale już ciemno :). Świat jest faktycznie mały ;)

Edited by SlavoBeer

nie,nie chyba więcej piwowarów nie ma na naszym osiedlu, strzelałem bo niedawno się ktoś sprowadził, a zagadać będzie trudno bo sporadycznie przekraczam granicę osiedla pieszo niestety

czy dobrze doczytałem że od początku roku zrobiłeś te 21 warek?

spotkanie jak najbardziej mile widziane, PrzemoW też mieszka blisko, widzę go z okna przez pole :)

pisząc o starości trzeba uważać, może mam z 20 lat więcej hmmm ? ;)

... Nasz pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem,

"Nasz pomysł..." ?, i tuś, Misiek, pojechał na maksa - ale rozumiem, że "sukces ma wielu ojców, a porażka jest sierotą" :D. Przypominam, że to ja chciałem mieć swoje kapsle. Muszę jednak przyznać, że te nowe są lepsze, bo nie rdzewieją i wyglądają lepiej, a to jest pomysłem Michała.

Edited by SlavoBeer

nie,nie chyba więcej piwowarów nie ma na naszym osiedlu, strzelałem bo niedawno się ktoś sprowadził, a zagadać będzie trudno bo sporadycznie przekraczam granicę osiedla pieszo niestety

czy dobrze doczytałem że od początku roku zrobiłeś te 21 warek?

spotkanie jak najbardziej mile widziane, PrzemoW też mieszka blisko, widzę go z okna przez pole :)

pisząc o starości trzeba uważać, może mam z 20 lat więcej hmmm ? ;)

Gawon wyciąga mnie na zwierzenia ;). Mój wiek masz (mniej więcej) na moim profilu. Jestem emerytem i trudno mi się z tym pogodzić, stąd pewnie te 21 warek :D. Miało być już 22, ale Fedex nie dostarczył wczoraj słodu :), a dzisiaj mi się już nie chciało warzyć. Postrzegam to nowe hobby w bardzo praktycznym wymiarze, jako "miejski survival", bo piwo (wino, nalewki, którymi się dotąd zajmowałem) to niezła rezerwa (zwykle :) ) smakowicie zakonserwowanej wody na trudniejsze czasy. Gar do warzenia świetnie się sprawdza jako pasteryzator słoików (zresztą taka była jego zasadnicza funkcja :D ). Wiem, że się w końcu spotkamy w tym naszym pięknym Józefosławiu, to pogadamy (myślę, że u mnie). Wesołych Świąt

Odpowiedz na moje zapytanie.

"Szanowny Panie Arku,

Dziękujemy za zapytanie. Nasz pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem,

dlatego po okresie świątecznym zostanie uruchomiona strona ze wszystkimi

potrzebnymi informacjami w jednym miejscu.

Przy zamówieniu 500 szt. cena wynosi 75 zł.

Jednorazowo, przy pierwszym zamówieniu pobieramy opłatę 15 zł/wzór za przygotowanie projektu do znakowania.

Mamy także możliwość wykonania prostego projektu na zamówienie w cenie 30 zł.

--

Z poważaniem

Michał Świączkowski

Krafter"

SUPER!

Odpowiedz na moje zapytanie.

"Szanowny Panie Arku,

Dziękujemy za zapytanie. Nasz pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem,

dlatego po okresie świątecznym zostanie uruchomiona strona ze wszystkimi

potrzebnymi informacjami w jednym miejscu.

Przy zamówieniu 500 szt. cena wynosi 75 zł.

Jednorazowo, przy pierwszym zamówieniu pobieramy opłatę 15 zł/wzór za przygotowanie projektu do znakowania.

Mamy także możliwość wykonania prostego projektu na zamówienie w cenie 30 zł.

--

Z poważaniem

Michał Świączkowski

Krafter"

SUPER!

też tak sądzę

Edited by SlavoBeer

Sorry za głupie pytanie ale nie zauważyłem nigdzie informacji ;-) Te ceny to są za samą usługę grawerowania kapsli czy też uwzględniają koszt kapsla ?

Wysłane z mojego XT1039 przy użyciu Tapatalka

Bardziej szczegółowe info, które mi się  udało uzyskać:

Na początek musimy Pana poinformować o kwestii, która nie została poruszona na forum piwo.org.

Przy każdym pierwszym zamówieniu naliczamy jednorazową opłatę w wysokości 15 zł/wzór.

Jest to koszt dostosowania parametrów znakowania do pliku, który nie będzie dotyczył przyszłych zamówień na ten sam wzór.

Jaki kolor kapsli by Pana interesował? Oczekujemy na dostawę po świętach. Dostępne będą kolory: czerwony, niebieski, czarny.

Czy posiada Pan swoje logo w formacie wektorowym (.ai, .cdr, .dwl, .dxf)? Ma to kluczowe znaczenie dla jakości.

Cena dla przedziału 500-1500 szt. - 0,15 gr/szt., powyżej 1500 sztuk - 0,13 gr/szt.

Cena dla przedziału 500-1500 szt. - 0,15 gr/szt., powyżej 1500 sztuk - 0,13 gr/szt.

Przy cenie 0.13 gr za sztukę wezmę na początek ze sto tysięcy :P Chyba drobna pomyłka 0,13 zł/szt :)

Na początek musimy Pana poinformować o kwestii, która nie została poruszona na forum piwo.org.

Przy każdym pierwszym zamówieniu naliczamy jednorazową opłatę w wysokości 15 zł/wzór.

Jest to koszt dostosowania parametrów znakowania do pliku, który nie będzie dotyczył przyszłych zamówień na ten sam wzór.

...

Okazuje się, że nie przewidziano, że przysyłane projekty kapsli będą np. zdjęciami odręcznych rysunków, a nie gotowymi, prostymi plikami wektorowymi o rozszerzeniu .ai (obrys z jednolitym wypełnieniem), które może właściwie zinterpretować znakowarka  :). Ktoś musi pracę tę pracę wykonać, albo Piwowar, albo ktoś z Kraftera (niedługo będzie dedykowana strona, a to jej, na razie niedziałający, projekt http://www.kapslove.pl/wordpress/).

Edited by SlavoBeer

Przy cenie 0.13 gr za sztukę wezmę na początek ze sto tysięcy :P Chyba drobna pomyłka 0,13 zł/szt :)

Faktycznie coś tu raczej nie gra, ale nie znam poziomu ambicji firmy krafter.org, albo powyższa cena pochodzi z planu na następne 10 lat. ;) i uwzględniono w niej wrogie przejęcie producenta kapsli :D.

sporo osób popełnia taki błąd pisząc cenę

ale,ale teraz ja mam pytanie , czy ktoś wie jak zapłacę 30zł za zrobienie grafiki to do tego jeszcze 15 za przygotowanie? czy za 30 to już jest cacy ? :)

sporo osób popełnia taki błąd pisząc cenę

ale,ale teraz ja mam pytanie , czy ktoś wie jak zapłacę 30zł za zrobienie grafiki to do tego jeszcze 15 za przygotowanie? czy za 30 to już jest cacy ? :)

Jak już prędzej było napisane jeśli plikiem wyjściowym jest grafika wektorowa spełniająca ich wymagania to ich grafik nie ma co robić więc te 15 zł wtedy nie jest pobierane. W razie wątpliwości jednakże lepiej dopytać wykonawcę a nie forumowiczów i ew. dać info o odpowiedzi na forum.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

...

Dotąd, z tego co mi wiadomo, gdy przysłany plik graficzny był w porządku, to (jak pisze diaComo wyżej) nie było żadnych innych opłat (50 - 450 szt. po 16gr; 500-1450 po 15gr; od 1500 szt. po 13gr - ceny zawierają VAT, wystawiają fakturę na życzenie). Koszt wykonania (zawiera już cenę kapsla). Dodać należy koszt przesyłki lub odebrać osobiście we Wrocławiu (ul. Rakowiecka 67, budynek na lewo od bramy wjazdowej, niestety numeru drzwi nie pamiętam, na mapce, to tu: https://www.google.pl/maps/place/Rakowiecka+67,+Wroc%C5%82aw/@51.0945336,17.0683699,29m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x470fc29a9d7ba769:0xd49a994d99591bb!8m2!3d51.0957802!4d17.0684014).

Moim zdaniem, warto jednak zadzwonić do Michała i dopytać o szczegóły.

Edited by SlavoBeer

Dostałem mailowo informację, że zamówienia można już składać poprzez witrynę kapslove.pl, moje już poszło z samego rana także czekam na dane do przelewu i realizację :) O ile dobrze zrozumiałem treść z FAQa to kapsle czarne są bardziej podatne na korozję z racji tego, że tam laser wypala do samej blachy natomiast na niebieskim/czerwonym tylko do warstwy białego podkładu (?).

@udarr

Faktycznie, te czarne nie mają podkładu. Są przez to podatniejsze na rdzę, podczas sterylizacji wrzątkiem. W miejscu, gdzie dłużej stykały się z wodą podczas schnięcia powstają ciemniejsze przebarwienia odkrytej blachy. Trzeba je szybciej osuszyć, a po kapslowaniu przetrzeć na wszelki wypadek jakimś tłuszczem.

Odpowiedzi na inne pytania są na stronie http://www.kapslove.pl w dziale FAQ.