Jump to content
SławoBeer

[Giełda] Dedykowane kapsle 50szt i wielokrotność

Recommended Posts

Skirhand się w końcu zreflektował? Czy inny podmiot wykonuje te kapsle?

Wątpię szczerze :). To wyłącznie mój impuls, w tej od dawna gorącej sprawie, na którą odpowiedziała (przy piwie :), wyłącznie ta firma, bo na co dzień zajęci są poważniejszymi zamówieniami.

Witaj.

Jak wygląda takie zamówienie? Mam kontaktować się z Tobą? W jakiej formie ma być propozycja grafiki na kapsel? Jakie rozszerzenie pliku z grafiką? Jaki rozmiar? Jak jest z ew. odbiorem - wysyłka z  Wrocławia, czy może można umówić się z Tobą np. w Śródmieściu?

Byłbym zainteresowany na razie 50 szt. na próbę.

Wątpię szczerze :). To wyłącznie mój impuls, w tej od dawna gorącej sprawie, na którą odpowiedziała (przy piwie :), wyłącznie ta firma, bo na co dzień zajęci są poważniejszymi zamówieniami.

Swego czasu namawialiśmy też ich na to ;) Niestety nie dali się namówić na zamówienia po 1000 szt. No to gratulacje jak udało Ci się ich przekonać. Jaka cena byłaby przy 1000 szt logo czarno białe browaru? (tło czarne logo białe)

Swego czasu namawialiśmy też ich na to ;) Niestety nie dali się namówić na zamówienia po 1000 szt. No to gratulacje jak udało Ci się ich przekonać. Jaka cena byłaby przy 1000 szt logo czarno białe browaru? (tło czarne logo białe)

Und przeczytaj na spokojnie pierwszego posta. To nie skirhand to robi.

Cześć, rozumiem że na biuro@krafter.org ślę projekt kapsla + potrzebną ilość. Dostaje numer konta a po jakimś czasie zamówione kasple. Zgadza się?

Cześć, rozumiem że na biuro@krafter.org ślę projekt kapsla + potrzebną ilość. Dostaje numer konta a po jakimś czasie zamówione kasple. Zgadza się?

Dokładnie jest tak jak myślisz. To dopiero rusza, zadzwoń, zapytaj o szczegóły. Ja im obiecywałem, że nie jestem jedynym zainteresowanym takimi kapslami. Na pewno Ci pomogą, doradzą dobór grafiki itp. Ja po zamówieniu swoich kapsli (ok. 1500szt) zasugerowałem im płytsze "wypalanie", bo po sterylizowaniu we wrzątku moje kapsle lekko rdzewiały i teraz właśnie takie poprawione są na zdjęciu. Jak sprawa się rozkręci, to z dużym prawdopodobieństwem będą różne kolory wynegocjowane z producentem kapsli (nikt dla detalistów nie chce podpisać kontraktu na kolory mniejszego niż kilka palet). Rozmawiałem właśnie z Bogdanem (ojcem Michała), i jeżeli będzie duże zapotrzebowanie, to postarają się o czterokolorowy offset (wypas!), ale trzeba pokazać, że jest zapotrzebowanie - o czym go oczywiście zapewniałem.

Witaj.

Jak wygląda takie zamówienie? Mam kontaktować się z Tobą? W jakiej formie ma być propozycja grafiki na kapsel? Jakie rozszerzenie pliku z grafiką? Jaki rozmiar? Jak jest z ew. odbiorem - wysyłka z  Wrocławia, czy może można umówić się z Tobą np. w Śródmieściu?

Byłbym zainteresowany na razie 50 szt. na próbę.

Nie, nie ze mną. Dałem namiary na firmę Michała, preferują wektorową grafikę, ale Michał ma zdolną siostrę (graficzkę m.in.), która potrafi zamienić bitmapy w wektor. Nie zamierzam mieć nic z tego, bo kapsle byłyby droższe, a liczę na rozwój i z czasem na fullcolor moich kapsli  :). Obecnie jestem byłym Wrocławianinem, teraz (wieśniakiem :D) spod Warszawy ;). Zawsze, z przyjemnością, jestem gotów spotkać się z kolegami Piwowarami. Niestety często jestem poza Polską, a tylko tu warzę, prawie wyłącznie z polskich słodów i chmieli, bo tak według mnie trzeba. Uwielbiam Wrocław, Śródmieście, ten cały dzienny i nocny klimat.

Edited by SlavoBeer

Kurczę, a ja właśnie zamówiłem pieczątkę za 70 PLN, miałbym .....  437,5 kapsli! Bardzo fajna oferta. Na pewno skorzystam.  I fajny odbiór osobisty

Qrcze, życie składa się z wyborów, zwykle negatywnie weryfikuje te szybkie. "Kto szybko płaci, dwa razy płaci" - jak mawiał mój śp. dziadek. Nie trzeba nad tym specjalnie ubolewać. Szkoda nerwów. Mam nadzieję, że dedykowane kapsle z czasem będą coraz tańsze, a do tego czasu z satysfakcją będziesz korzystał ze swoich pieczątek (co mi także chodziło po głowie).

Przez powyższe komentarze rozmawiałem ze Wszechmogącym Bogdanem ;) i coś wspomniał, że może zajmie się też etykietami, gdyby (dzięki zainteresowaniu Piwnej Braci) zainwestował w offset ("a to nie są tanie rzeczy" - jak mawia Ferdynand Kiepski ;) ). A jego słowa brzmiały mniej więcej tak: "No dobra, jak cię lubię (raczej moje piwo, :D ), odłożę każdą złotówkę z tych twoich (naszych) kapsli i pomyślę może także o waszych etykietach".

Ja póki co lecę w kapsle, choć mam chrapkę na zdolności Marty i jej projekty etykiet.

Edited by SlavoBeer

to żeś nie miał gdzie zamieszkać

Tak, codzień budzę się z okrzykiem Q..!!! Co ja tutaj robię?   :D Chyba, że jestem w Liverpool'u, to oprócz pierwszego porannego zawołania jest: "znowu", bo tam (w Polsce) piwo skończyłowłaśnie burzliwą (albo cichą) :D i muszę mojej wszechstronnie uzdolnionej Żonie (sic!) tłumaczyć co musi zrobić (by mnie zdalnie zadowolić) :D (jak zobaczy ten wpis, to będzie "cicha fermentacja" do mojego powrotu z UK :D, a potem raczej burzliwa :D ).

Edited by SlavoBeer

to żeś nie miał gdzie zamieszkać

Tak, codzień budzę się z okrzykiem Q..!!! Co ja tutaj robię?   :D Chyba, że jestem w Liverpool'u, to oprócz pierwszego porannego zawołania jest: "znowu", bo tam (w Polsce) piwo skończyłowłaśnie burzliwą (albo cichą) :D i muszę mojej wszechstronnie uzdolnionej Żonie (sic!) tłumaczyć co musi zrobić (by mnie zdalnie zadowolić) :D (jak zobaczy to będzie cicha fermentacja do mojego powrotu z UK :D).

Takie wyznania to raczej na sexrandkach lub jakiś takich forach :naughty:

Tak, codzień budzę się z okrzykiem Q..!!! Co ja tutaj robię?

no bez przesady, ta nasza wieś nie jest taka zła, że by tylko łatwiej było z niej rano się wydostać troszkę

na Kuropatwy mieszkasz ?

Obecnie jestem byłym Wrocławianinem, teraz (wieśniakiem :D) spod Warszawy ;)

Zobacz Gawon, zamiast się kulturalnie z sąsiadami na piwo umówić, to kolega od razu podpadł!

Zobacz Gawon, zamiast się kulturalnie z sąsiadami na piwo umówić, to kolega od razu podpadł!

może nie przypuszczał że ktoś na wsi piwo robi, co innego bimber :) a tam podpadał, też czasami wole powiedzieć że jestem ze wsi jak z warszawy

zaraz będzie opierdziel za OT

Tak, codzień budzę się z okrzykiem Q..!!! Co ja tutaj robię?

no bez przesady, ta nasza wieś nie jest taka zła, że by tylko łatwiej było z niej rano się wydostać troszkę

na Kuropatwy mieszkasz ?

Enklawy :), a postawili mi tu naprzeciw Kuropatwy VI (chyba). Ja już, na szczęście, nie muszę rano wstawać i jechać w korkach do naszej pięknej "Stolycy". Pozdrawiam serdecznie Sąsiadów :drinks: .

Ze spotkania z zastępcą burmistrza Piaseczna wiem, że nasza wieś liczy obecnie 12 tys. mieszkańców, a ma mieć 40 tys. To dopiero będzie Meksyk :D, no chyba że estakadę zrobią nad L. Kabackim (ja raczej się nie doczekam, bo już swoje lata mam :D ).

Edited by SlavoBeer

może nie przypuszczał że ktoś na wsi piwo robi, co innego bimber :) a tam podpadał, też czasami wole powiedzieć że jestem ze wsi jak z warszawy

zaraz będzie opierdziel za OT

Coś mi się zdaje, że któryś z Kolegów miał do czynienia z Casmetem (?). Natomiast niedawno w Gdyni nieprzyznanie się do Warszawy a przyznanie do Wrocławia pozwoliło mojej Żonie uzyskać styropianowe pudło do przewozu zakupionych ryb na targu, dlatego proszę się nie dziwić moim deklaracjom. A swoją drogą, możemy się spotkać po Świętach :).

Odpowiedz na moje zapytanie.

"Szanowny Panie Arku,

Dziękujemy za zapytanie. Nasz pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem,
dlatego po okresie świątecznym zostanie uruchomiona strona ze wszystkimi
potrzebnymi informacjami w jednym miejscu.

Przy zamówieniu 500 szt. cena wynosi 75 zł.

Jednorazowo, przy pierwszym zamówieniu pobieramy opłatę 15 zł/wzór za przygotowanie projektu do znakowania.

Mamy także możliwość wykonania prostego projektu na zamówienie w cenie 30 zł.

--

Z poważaniem

Michał Świączkowski

Krafter"

Pozdrawiam serdecznie Sąsiadów :drinks:

to bardzo bliskich sąsiadów, Enklawy 6 :drinks:

jest opcja że mieszkasz piętro wyżej

podaje hasło "siatka na balkonie" ?

Edited by Gawon