Skocz do zawartości

Już Tomcio piwa nie odliczy


AAron

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubię Kopyra, ale nie wchodzi mi do domu krzycząc "szosy muszą być drogie" i nie wlewa mi siłą do gardła najgorszego z najdroższych piw. Z tego, że go nie lubię wynika tylko jedno: jego kanał na yt i bloga odwiedzam ras na ruski rok. Nie widzę powodu do zakładania konta na każdym możliwym forum żeby się cieszyć z cudzego "nieszczęścia".

Nie wiem co autor miał na myśli, ale całkowicie jawnie by tego nie zrobił. Nie dlatego, że ktoś by go znalazł i poczęstował prawym prostym, po prostu nie chciałby wyjść przed znajomymi i rodziną na buca. No chyba, że całkowicie brak mu instynktu samozachowawczego.

 

Życzę zdrowia.

 

Wysłane z Rivendell przy użyciu Palantíru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak uważacie, że temat sączy jad i psuje atmosferę na forum jest guziczek "Zgłoś" koło Cytuj, jak najedziecie pojawi się wyraźniej ;)

 

Teraz dopiero się zacznie hejterstwo po programie w TV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak uważacie, że temat sączy jad i psuje atmosferę na forum jest guziczek "Zgłoś" koło Cytuj, jak najedziecie pojawi się wyraźniej ;)

 

Teraz dopiero się zacznie hejterstwo po programie w TV ;)

Ale tutaj to chyba jest takie polskie malkontenctwo i klasyczny ból dupy. Raczej nie ma to znamion chamskiego hejterstwa, więc - moim zdaniem - nie kwalifikuje się na skargę do "najwyższych trybunałów". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak uważacie, że temat sączy jad i psuje atmosferę na forum jest guziczek "Zgłoś" koło Cytuj, jak najedziecie pojawi się wyraźniej ;)

 

Teraz dopiero się zacznie hejterstwo po programie w TV ;)

Ale podobno nie wygrał. Za jakiś czas dziś obejrzę ten odcinek, ze zdjęć wynikało, że dostał tylko 3 i w dodatku bardzo klasyczne piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrał wygrał, bezbłędnie odpowiedział na co miał odpowiedzieć.

A zakładania konta na forum tylko po to żeby dowalić komuś, sorrry, ale nie kumam. Na każdym innym forum z mety był by ban, Dlaczego to jeszcze tu wisi, żeby się powyżywać?

Kopyra można lubić albo nie, każdy niech sobie sam w duchu odpowie i niech zrobi z tego własną intymną tajemnicę. Chyba że naród taki, że musi, ale Piłsudski ładnie to określił..

Pozdrawiam,a maruderom polecam specjalną maść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrał szachista. Do odgadnięcia był witbier, kriek-tu może ewentualnie byłyby problemy, i RIS. Podawał zawartość alkoholu, ale nie było to potrzebne do zaliczenia swojego wyzwania. Pudzian dał popis, że pierwsze piwo jakieś niemieckie, drugie węgierskie, a trzecie rosyjskie :facepalm: , a Krawczyk na wątpliwość Kopyra czy leżakowane w trunku, dał bombę: "znając Rosjan, szybko rozlali" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Kopyra, ale nie wchodzi mi do domu krzycząc "szosy muszą być drogie" i nie wlewa mi siłą do gardła najgorszego z najdroższych piw. Z tego, że go nie lubię wynika tylko jedno: jego kanał na yt i bloga odwiedzam ras na ruski rok. Nie widzę powodu do zakładania konta na każdym możliwym forum żeby się cieszyć z cudzego "nieszczęścia".

Nie wiem co autor miał na myśli, ale całkowicie jawnie by tego nie zrobił. Nie dlatego, że ktoś by go znalazł i poczęstował prawym prostym, po prostu nie chciałby wyjść przed znajomymi i rodziną na buca. No chyba, że całkowicie brak mu instynktu samozachowawczego.

 

Życzę zdrowia.

 

Wysłane z Rivendell przy użyciu Palantíru

 

Przepraszam bardzo. A czy ja gdzieś napisałem o kim mowa?

Podobno miarą sukcesu jest ilość wrogów (pewnie zwłaszcza tych co muszą specjalnie nowe konto na piwo.org zakładać) ;)

 

Musisz być bardzo młody sądząc po twoim rozumieniu pojęcia "sukces" i znajomości zasad języka polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie lubię Kopyra, ale nie wchodzi mi do domu krzycząc "szosy muszą być drogie" i nie wlewa mi siłą do gardła najgorszego z najdroższych piw. Z tego, że go nie lubię wynika tylko jedno: jego kanał na yt i bloga odwiedzam ras na ruski rok. Nie widzę powodu do zakładania konta na każdym możliwym forum żeby się cieszyć z cudzego "nieszczęścia".

Nie wiem co autor miał na myśli, ale całkowicie jawnie by tego nie zrobił. Nie dlatego, że ktoś by go znalazł i poczęstował prawym prostym, po prostu nie chciałby wyjść przed znajomymi i rodziną na buca. No chyba, że całkowicie brak mu instynktu samozachowawczego.

 

Życzę zdrowia.

 

Wysłane z Rivendell przy użyciu Palantíru

 

Przepraszam bardzo. A czy ja gdzieś napisałem o kim mowa?

Podobno miarą sukcesu jest ilość wrogów (pewnie zwłaszcza tych co muszą specjalnie nowe konto na piwo.org zakładać) ;)

 

Musisz być bardzo młody sądząc po twoim rozumieniu pojęcia "sukces" i znajomości zasad języka polskiego.

 

 

Oj prosisz się o bana. I nie udawaj, może Tomków blogerów piwnych jest 2-3 ale każdy wie o kogo Ci chodzi. Zgłaszam temat do zamknięcia, bo ta dyskusja do niczego dobrego nie doprowadzi. 

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, że nie daliście się sprowokować do jakieś bezsensownej dyskusji! 

Jak ktoś zakłada konto tylko dla takiego wpisu, to myślę, że można się wiele domyślić ;)

Temat zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.