Skocz do zawartości

Cześć wszystkim


Dex85

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Mam na imię Damian i mieszkam w Gdańsku.

Warzeniem piwa zainteresowałem się jakiś rok temu. Zacząłem jak (prawie) wszyscy od brewkitów i z puszek uwarzyłem 2 warki - English Bitter i Belgijskie Pale Ale. Potem postanowiłem wskoczyć na wyższy poziom wtajemniczenia i zacząłem warzyć z zacieraniem. Do tej pory uwarzyłem 3 warki z zestawów zawierających słody i chmiele - Wittbier, IPA i ostatnio AIPA.

Dużo czytałem o warzeniu piwa, ale nadal mam kilka pytań i wątpliwości, dlatego postanowiłem, że zapiszę się na forum i zaczerpnę wiedzy od bardziej doświadczonych kolegów :)

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jakiś czas temu jeden kolega poczęstował mnie i jeszcze jednego kolegę własnozręcznie uważonym piwem. Było bardzo dobre.

Tenże jeszcze jeden kolega jest już po swojej pierwszej warce, choć smakowało właściwie jak wino.

Aby uniknąć takiego problemu zarejestrowałem się na tym forum. Z czytania od jakiegoś czasu wygląda mi na to, że dobrze zrobiłem.

Poczytam jeszcze i wezmę się za swoją pierwszą warkę, na razie kompletuję sprzęt.

 

 

Wysłane z F-16 przy użyciu AIM-9 Sidewinder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie chciał mówić o szczegółach, ale podejrzewam to samo. Temperatura i drożdże.

Właśnie tych temperatur najbardziej się obawiam, bo w mieszkaniu w bloku nie mam na nie większego wpływu :(

 

 

Wysłane z F-16 przy użyciu AIM-9 Sidewinder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie chciał mówić o szczegółach, ale podejrzewam to samo. Temperatura i drożdże.

Właśnie tych temperatur najbardziej się obawiam, bo w mieszkaniu w bloku nie mam na nie większego wpływu :(

 

 

Wysłane z F-16 przy użyciu AIM-9 Sidewinder

 

Jak wygospodarujesz troche miejsca w kacie to sklej sobie skrzynke ze styropianu i wkladami lodowymi mozesz w srodku syberie zrobic :)

Na forum znajdziesz multum opisow i zdjec, jak to ogarnac. Dasz spokojnie rade, nie swieci garnki lepia :)

 

Milej zabawy przy garach! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.