Skocz do zawartości

2010.06.12 Częstochowa - I Częstochowski Konkurs Piw Domowych


pioturek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z kim się biłeś? ;)

Rozbierałem ją i pacnęło mi o podłogę. Chińszczyzna się rozpadła na kawałki.

Dwuznaczność powyższych zdań Tomka (zwlaszcza nie znając postów z poprzedniej strony) jest całkiem zabawna :)

A na poważnie to ;) dla elroya za niezłomną postawę i przezwyciężanie przeciwności transportowo pogodowych w podróży do Browaru Czenstochovia.

Edytowane przez pioturek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo uwarzone, a ja dopiero w domu.

Bardzo się cieszę, że miałem okazję zobaczyć, jak funkcjonuje browar restauracyjny. Cały czas męczyłem głównego piwowara (Grzegorza Bartosika) masą pytań, wszędzie chciałem wleźć i wszystko zobaczyć. Jak dla mnie było to bardzo kształcące doświadczenie.

Dziękuję Bractwu Piwnemu za pomysł i możliwość poznania się!

Ale przede wszystkim bardzo dziękuję Grzegorzowi i Adrianowi Bartosikom za przyjęcie, warzenie, super atmosferę, całą wiedzę i możliwość spróbowania piwek ;)

No i Elroya, Pioturka, Admiro i Arzego poznałem! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo uwarzone, a ja dopiero w domu.

Bardzo się cieszę, że miałem okazję zobaczyć, jak funkcjonuje browar restauracyjny. Cały czas męczyłem głównego piwowara (Grzegorza Bartosika) masą pytań, wszędzie chciałem wleźć i wszystko zobaczyć. Jak dla mnie było to bardzo kształcące doświadczenie.

Dziękuję Bractwu Piwnemu za pomysł i możliwość poznania się!

Ale przede wszystkim bardzo dziękuję Grzegorzowi i Adrianowi Bartosikom za przyjęcie, warzenie, super atmosferę, całą wiedzę i możliwość spróbowania piwek ;)

No i Elroya, Pioturka, Admiro i Arzego poznałem! ;)

ech a bylem tak niedaleko .. bo w Zawierciu .... szkoda że nie mogłem zajrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis zwycięskiego warzenia przez Dagome piwa Monachijskiego Jasnego w Browarze Czenstochovia:

 

http://www.bractwopiwne.pl/artykul/9936_i-czestochowski-konkurs-piw-domowych-zwycieskie-piwo-uwarzone-.html

 

W dniu 02-10-2010 odszpuntowania pierwszej beczki zwycięskiego piwa, szczegóły wkrótce :(

Edytowane przez admiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.