Skocz do zawartości

2010.06.12 Częstochowa - I Częstochowski Konkurs Piw Domowych


pioturek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gratulacje dla zwycięzców! :beer:

 

Taaak, Dagome porządzi w Żywcu, piłem jego piwa i powiadam Wam, ten Helles to nie jest jego ostatnie słowo dziedzinie piw wyśmienitych. Po tej degustacji popradłem w rozterkę, czy w ogóle warto cokolwiek wysyłać...

 

Nie do końca wiem jak to jest z tymi wynikami? Komisja branżowa to ta ważniejsza, która przydziela nagrody, a konsumencka to tylko pomocnicza, przydziela tylko wyróżnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cartmann gratuluję zwycięstwa w dry stoucie.

:o Cartmann' date=' która to Twoja warka była, piąta? :beer:[/quote']

Warka numer 4. Też jestem bardzo zdziwiony i oczywiście pozytywnie zaskoczony, raczej nie liczyłem na jakiekolwiek wyróżnienie, bo znamienite nazwiska były na liście konkurujących, no ale udało się.

Gratuluje wszystkim uczestnikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Nie do końca wiem jak to jest z tymi wynikami? Komisja branżowa to ta ważniejsza, która przydziela nagrody, a konsumencka to tylko pomocnicza, przydziela tylko wyróżnienia?

Tak to można interpretować.

Do wyróżnienia "Domowy Piwowar Roku" będą brane głosy z obydwu komisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców! :okey:

 

Taaak, Dagome porządzi w Żywcu, piłem jego piwa i powiadam Wam, ten Helles to nie jest jego ostatnie słowo dziedzinie piw wyśmienitych. Po tej degustacji popadłem w rozterkę, czy w ogóle warto cokolwiek wysyłać...

He, he, dzięki!

Ja takim optymistą już nie jestem. Teraz tyle osób wysyła piwa do Żywca, że mieć po prostu dobre piwo to już za mało. Zobaczymy. Jak wskoczę na podium w którejś kategorii to będę bardzo zadowolony.

 

W każdym bądź razie chciałbym serdecznie podziękować organizatorom za imprezę. Mam nadzieję, że Częstochowski konkurs na stałe zagości w kalendarzu piwnych imprez.

 

Gratuluję, Cartmann, czwarta warka :okey: Masz teraz kopa żeby starać się dalej! A tego Stouta wysyłaj w sierpniu na Pomorski Konkurs Piw Domowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyróżnienia "Domowy Piwowar Roku" będą brane głosy z obydwu komisji.

Trzymam kciuki za Dorotę. Jesteś liderką.

Jeszcze raz gratulacje!

Jacer też będzie wysoko. Może zrobimy jakąś małą klasyfikację GP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzam na fotki i widzę, że lud mógł degustować piwa domowe. Jakie były reakcje?

Jak zawsze, różne. Chociaż tych zachwyconych więcej co jest wieścią optymistyczną.

 

Do wyróżnienia "Domowy Piwowar Roku" będą brane głosy z obydwu komisji.

Trzymam kciuki za Dorotę. Jesteś liderką.

Jeszcze raz gratulacje!

Jacer też będzie wysoko. Może zrobimy jakąś małą klasyfikację GP.

Jeżeli jesteście ciekawi to jutro przed południe postaram się podać 5 pierwszych miejsc w klasyfikacji Domowy Piwowar Roku.

 

Gratulacje dla zwycięzców.

 

Właśnie obejrzałem zdjęcia i wygląda na to' date=' że sukces został osiągnięty. Powodzenia za rok.[/quote']

Dziękuje w imieniu Częstochowskiego Kręgu Lokalnego BRACTWA PIWNEGO za miłe słowa.

Zrobimy wszystko, aby częstochowski konkurs zagościł na stałe do kalendarza imprez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem wyniki

W kategorii Dry Stout 9 - 12,4°Blg wg. BJCP styl 13.A Dry Stout

ocenianej przez

- Komisję Branżową zająłeś 6 miejsce z 66,60 punktami.

- Komisję Konsumencką zająłeś 13 miejsce z 60,00 punktami.

Biorąc pod uwagę, że byłem przekonany, że podium mam pewne :tort::tort::beer:, to porażka, no ale przynajmniej w lepszej połowie się załapałem. Znaczy w gorszej też, ale to gorsza komisja była. :beer:

 

Cóż chyba był za stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.