Skocz do zawartości

2010.06.12 Częstochowa - I Częstochowski Konkurs Piw Domowych


pioturek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na szybko z podróży. Niestety sam jeszcze nie znam wyników,musiałem zmykać na pociąg. Arzy informował, że lada moment będą na stronie Bractwa Piwnego.

No to strona BP odnotuje dzisiaj rekord odsłon. :):lol::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wyniki. Jacer gratulacje - co prawda to ta gorsza nagroda, ale jednak 1. miejsce. No a największe gratulacja dla Dagome, będzie warzyć piwo w Czenstochovii.

 

W ogóle tam sami nasi praktycznie.

 

Cartmann gratuluję zwycięstwa w dry stoucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców, a w szczegółności dla Dagome! Czesław tak trzymaj! Oj, nie moge się doczekać Twoich wyników w Żywcu, zwłaszcza, że miałem przyjemność testować wszystkie Twoje konkursowe piwa :)

 

PS.

Jak byś do Częstochowy na warzenie potrzebował osoby towarzyszącej a Twoja druga połówka by jechać nie mogła to pisze sie na zastepstwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja gratuluję zwycięzcom i startującym. Nie ma co, ale frekwencja była wysoka poziom pewnie również.

Ciekaw jestem jak pudło będzie wyglądało w Żywcu. Pewnie Jacer obroni I miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja gratuluję zwycięzcom i startującym. Nie ma co, ale frekwencja była wysoka poziom pewnie również.

Ciekaw jestem jak pudło będzie wyglądało w Żywcu. Pewnie Jacer obroni I miejsce.

Tylko, że pierwsze miejsce to zajął Dagome. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję dla wszystkich nagrodzonych, jak i wyróżnionych! Dziękuję również za gratulacje dla mnie. Cieszę się, że szczęście znów uśmiechnęło się do mnie, ale też dziękuję adanjanowi za pomoc w wyborze piw na konkurs- oceniasz, chłopie dużo lepiej niż ja. Mam tylko nadzieję, że wygrał ten Helles, który pojechał do Żywca, bo ogólnie do Częstochowy wysłałem dwa: lepszego i że było miejsce w pudle, bo Stouta nie wysyłałem, to jeszcze wrzuciłem drugiego gorszego :)

Przy okazji wymiany w Białymstoku dałem komuś chyba właśnie tego zwycięskiego. To będzie na 99% "Helles I". Degustować proszę póki się nie postarzał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no przepraszam za pomyłkę.

Oczywiście Dagomejest zwycięzcą ale i Jacer depta po piętach. Zresztą zobaczymy jak będzie, a będzie ciekawie.

Gratulacje raz jeszcze i do widzenia w Żywcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za gratulacje, choc nie wygrałem, ale drugie miejsce jest dla mnie szczególnym wyróznieniem, tym bardziej, że był to mój pierwszy konkurs i do razu pudlo. Monachijskie jednak przepadło, ale tego akurat się spodziewałem.

Pozatym chciałbym pogratulowac pozostałym uczestnikom i zwycięzcom. Wasze :beer: :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i również gratuluję wszystkim laureatom :beer:

Dori dwa monachijskie wysłała?

Ano wysłała :beer:

Jak zwykle się pomyliłam w swoich przewidywaniach. Dużo bardziej liczyłam na Stouta niż Munichy.

Mimo, że to ta niby mniej prestiżowa komisja doceniła moje piwa to i tak się bardzo cieszę, że piwa smakowały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.