Skocz do zawartości

2010.06.12 Częstochowa - I Częstochowski Konkurs Piw Domowych


pioturek

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne opakowania na butelki można dostać np. w jakiejś hurtowni z odczynnikami chemicznymi. Sam ostatnio wysyłałem piwka w takim styropianowym pudle z wyciętymi specjalnie pod kształt butelek (6 x 1L) kształtami. POCH wysyła w czymś takim odczynniki w szklanych butelkach i nie ma prawa się nic potłuc. Styropian jest gruby i dość sztywny, dodatkowo można owinąć butelkę z piwem gazetą lub folią bąbelkową tak aby ustabilizować i dopasować butelkę pod wycięty kształt. Jeszcze tylko taśma klejąca i gotowe :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mi moja paczkę pomagał pakować właśnie człowiek z wydziału chemicznego, wiec każda butelka jest owinięta kilkoma warstwami gąbki a całość dopchana na sztywno styropianowym makaronem. Po za tym zawsze pakuje po jednej butelce więcej, jak się jedna stłucze to nie trzeba dosyłać a jak się nie stłucze to przyjmujący paczkę się cieszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednemu z konkursowiczów przysyłających piwo do nas Poczta potłukla 1 szt piwa i wybebeszyla całą paczkę, nie wiem czy to była paczka zwykła czy na szczególnych.

To moja. Paczka była zwykła. Bo zawsze wysyłam zwykłą. Chyba z 3 lata było dobrze, a w tym roku już drugą paczkę mi rozwalili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednemu z konkursowiczów przysyłających piwo do nas Poczta potłukla 1 szt piwa i wybebeszyla całą paczkę' date=' nie wiem czy to była paczka zwykła czy na szczególnych.[/quote']

To moja. Paczka była zwykła. Bo zawsze wysyłam zwykłą. Chyba z 3 lata było dobrze, a w tym roku już drugą paczkę mi rozwalili.

kiedyś wysyłałem pocztą dość drogi sprzęt muzyczny, za mną stał gość co widać miał jakąś wiedzę na temat działania PP i mówił, żeby obowiązkowo z opcją ostrożnie bo specjalnie potrafią uszkadzać. Ile w tym prawdy nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat wysyła DHL i nigdy nie było problemów

To spytaj Macieja co podaje jako zawartość. :D

nie narzekam na firmę /dhl/ paczki przychodzą terminowo i nienaruszone za to czasami przy zamówieniach Browamatora przez GLS

masakra.

Ale wracając do tematu

Poczta polska na warunkach szczególnych dostarczyła paczkę w niecałą dobę.

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Belzebub

kiedyś wysyłałem pocztą dość drogi sprzęt muzyczny' date=' za mną stał gość co widać miał jakąś wiedzę na temat działania PP i mówił, żeby obowiązkowo z opcją ostrożnie bo specjalnie potrafią uszkadzać. Ile w tym prawdy nie wiem.

Chyba pracownik PP , był na prowizji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie ostra konkurencja. 36 piw to bardzo dużo.

Chyba zrobią eliminacje wstępne. Na jeden raz to za dużo.

Tak, masz racje i to zostało ujęte w regulaminie.

 

7. W przypadku zgłoszenia do jednej kategorii powyżej 12 piw organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wykonania wstępnej eliminacji.

 

W obu kategoriach jest więcej niż 12 zgłoszonych piw. Ale to tylko i wyłącznie cieszy :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie ostra konkurencja. 36 piw to bardzo dużo.

Wiem, że piszesz jedynie o monachijskim ale w związku z tym małe sprostowanie.

36 zgłoszeń w Monachijskim J.

18 zgłoszeń w Dry Stoucie

=54 zgłoszonych piw

(po ile tam było butelek - chyba po 3, co daje 162 piwa, eee - tylko 8 skrzynek)

33 piwowarów (niezła śmietanka, ciężko będzie :-)

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 piwowarów (niezła śmietanka, ciężko będzie :-)

Powodzenia!

A kto powiedział że ma być lekko. Wygra najlepszy w tym dniu i tyle. Trzymam kciuki za najlepszych-ja i tak poprawkę w szkolę będę zdawał.:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.