Skocz do zawartości

Dział Giełda


PiwoLab

Rekomendowane odpowiedzi

Do rozważenia przez administratora - dział giełda (w tym Kupię, sprzedam, odstąpię, praca) powinien mieć zablokowaną możliwość dyskusji. Tak jest na porządnych forach. Do szczegółowych zapytań i negocjacji można wykorzystać prywatne wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie przesadzajmy, jedna dyskusja, kilka komentarzy i już zmieniać zasady. Nie jest to nagminne i jak nie będzie się jakoś szczególnie często w przyszłości powtarzać to nie ma co zmieniać zasad działania forum.

 

 

 

Nie wiem o jakich to forach mowa, ale z mojej dość długiej praktyki w korzystaniu z różnorakich for, wynika raczej, że jest odwrotnie. Wszelkie próby cwaniactwa, januszowania i cebulactwa są wytykane i krytykowane, żeby uchronić mniej zorientowanych w temacie przed wtopą.

 

Tu się zgadzam, cwaniaków i nieuczciwych sprzedawców nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem o jakich to forach mowa, ale z mojej dość długiej praktyki w korzystaniu z różnorakich for, wynika raczej, że jest odwrotnie. Wszelkie próby cwaniactwa, januszowania i cebulactwa są wytykane i krytykowane, żeby uchronić mniej zorientowanych w temacie przed wtopą.
Też jestem tego zdania.

To jest forum dla forumowiczów, a nie portal ogłoszeniowy. Jestem przeciwny blokowania dyskusji w tematach ogłoszeniowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rozważenia przez administratora - dział giełda (w tym Kupię, sprzedam, odstąpię, praca) powinien mieć zablokowaną możliwość dyskusji. Tak jest na porządnych forach. Do szczegółowych zapytań i negocjacji można wykorzystać prywatne wiadomości.

Dlaczego ma być zablokowana dyskusja? Często pojawiają sie dziwne oferty które mam wrażenia maja na celu naciągnięcie piowarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie robisz tego nagminnie i w celach komercyjnych. W przeciwnym wypadku serwisy aukcyjne czy ogłoszeniowe też byłyby na monitorowanym. Zapewne są, ale dotyczą osób/podmiotów, które robią to komercyjnie i regularnie.

A wracając do meritum. Po co ktoś ma 5 razy odpowiadać na to samo pytanie na PW, jak jedno zapytanie dotyczące jakiegoś szczegółu zostanie wyjaśnione w 1-2 postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

`

 

Po co ktoś ma 5 razy odpowiadać na to samo pytanie na PW, jak jedno zapytanie dotyczące jakiegoś szczegółu zostanie wyjaśnione w 1-2 postach.

Jestem tego samego zdania. Dodatkowo przypominanie się we własnych ogłoszeniach nie powoduje generowania takich samych/podobnych ogłoszeń z biegiem czasu, tylko uaktualnia istniejące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przedyskutuję temat z Łukaszem. Tak dział giełda, jak i ten o ogłoszeniach o pracę wymaga dopracowania.
 

 

Tomek, tu muszę zgodzić się z Andrzejem:

 

 

 

Dlaczego ma być zablokowana dyskusja? Często pojawiają sie dziwne oferty które mam wrażenia maja na celu naciągnięcie piowarów

 

I kolejna rzecz:

 

 

 

Ale nie robisz tego nagminnie i w celach komercyjnych. W przeciwnym wypadku serwisy aukcyjne czy ogłoszeniowe też byłyby na monitorowanym. Zapewne są, ale dotyczą osób/podmiotów, które robią to komercyjnie i regularnie. A wracając do meritum. Po co ktoś ma 5 razy odpowiadać na to samo pytanie na PW, jak jedno zapytanie dotyczące jakiegoś szczegółu zostanie wyjaśnione w 1-2 postach.

 

Tutaj kolejny argument:

 

 

 

To jest forum dla forumowiczów, a nie portal ogłoszeniowy. Jestem przeciwny blokowania dyskusji w tematach ogłoszeniowych.
 

 

Dyskusja powinna być, bo to pozwala jednoznacznie rozwiać wątpliwości i podyskutować. Jeżeli coś jest dobre można zachwalić, jeżeli nie wytłuścić w czym jest problem. Najważniejsze żeby zrobić to w kulturalny i ludzki sposób

 

Jeżeli coś będzie nie tak pozostaje zgłaszanie postów do moderacji i sprawa będzie załatwiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.