Skocz do zawartości

Grodziski Konkurs Piw Domowych 2017 - Piwobranie, 24-25.06.2017


Rekomendowane odpowiedzi

Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych zaprasza piwowarów do udziału w Grodziskim KPD, który odbędzie się 24-25 czerwca przy okazji Grodziskie Piwobranie. Kategorie konkursowe:
a) piwo Grodziskie
b) wariacja na temat Piwa Grodziskiego (piwowar w formularzu powinien napisać na czym polega wariacja)

Data przyjmowania zgłoszeń: 22 maja do 19 czerwca. 22 maja zostanie uruchomiony formularzhttp://nowa.pspd.org...piwobranie-2017
Informacje na temat konkursu: konkurs@browarwgrodzisku.pl

Nagrody:

W kategorii „Piwo Grodziskie”:
1. miejsce: 2000 zł
2. miejsce: 500 zł
3. miejsce: 300 zł
Dodatkowo Komisja Honorowa złożona z osób szczególnie zasłużonych dla dziedzictwa i pamięci o Piwie Grodziskim przyzna Nagrodę Specjalną w wysokości 1 000 zł. Nagroda Specjalna nie będzie się wliczać do punktacji Pucharu PSPD. Komisja dokona wyboru piw, które weszły do finału.

W kategorii „Wariacja na temat Piwa Grodziskiego”:
1. miejsce: 2000 zł oraz uwarzenie specjalnej edycji Piwa Grodziskiego przez Browar w Grodzisku Wielkopolskim według zwycięskiej receptury
2. miejsce: 500 zł
3. miejsce: 300 zł

Laureaci obu kategorii oraz zdobywca Nagrody Specjalnej otrzymają dodatkowo kupon rabatowy o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.alepiwo.pl.
Każdy Uczestnik Konkursu otrzyma upominek w postaci 5 kg słodu grodziskiego. Jeden Uczestnik jest uprawniony do otrzymania nie więcej niż 5 kg słodu. 

post-11073-0-80975000-1490179543_thumb.jpg

Edytowane przez Mateusz Puślecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Oprócz samego zgłoszenia można jakoś oznaczyć poszczególne butelki? Nazwiskiem piwowara i informacją czy to wariacja czy klasyka?

 

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz samego zgłoszenia można jakoś oznaczyć poszczególne butelki? Nazwiskiem piwowara i informacją czy to wariacja czy klasyka?

 

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Wystarczy przeczytać regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ProsZę o liste piw przyjetych na konkurs. Chcę mieć pewność że piwo dotarło bezpiecznie i przelew trafił także.pozdrawiam

Te ProsZę o liste piw przyjetych na konkurs. Chcę mieć pewność że piwo dotarło bezpiecznie i przelew trafił także.pozdrawiam

Te ProsZę o liste piw przyjetych na konkurs. Chcę mieć pewność że piwo dotarło bezpiecznie i przelew trafił także.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku, ze względów logistycznych. będzie to trudne.

 

Z tego co wiem, jeśli w jakiejś paczce była stłuczka osoba przyjmująca ją w sklepie wykonywała telefon do piwowara by miał szanse dosłać ubytki. Więc, jeśli nie dostałeś telefonu - prawdopodobnie wszystko jest OK.

 

Jeśli komuś bardzo zależy na osobistym potwierdzeniu - piszcie na andrzej.piatek@pspd.org.pl - postaram się dowiedzieć konkretnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listę piw, które dotarły szczęśliwie będę miał dopiero w środę - więc wcześniej nie spodziewajcie się żadnych informacji.

 

Mam natomiast zapewnienie od pana, który przyjmuje paczki, że są one od razu otwierane i w razie jakiejś stłuczki jest natychmiastowy telefon do piwowara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja paczka została dostarczona w zeszły wtorek, a dopiero dzisiaj miałem telefon, że nie wszystkie piwa dotarły w całości    :roll:

Wybacz, ale ja tylko przekazuje co mi powiedział człowiek odpowiedzialny za recepcję. Myślę, że ilość piw, które przyszły na konkurs nieco go przytłoczyła - nie spodziewał się chyba takiej skali.

 

Zostało zgłoszonych:

60 piw w kategorii Piwo Grodziskie

42 piwa w kategorii "Wariacja na temat piwa grodziskiego"

 

pełnych list startowych nie będzie niestety. Podejrzewam, że od razu pojawią się wyniki finałowe, nie będzie publikacji w piątek osób zakwalifikowanych do finału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moja paczka została dostarczona w zeszły wtorek, a dopiero dzisiaj miałem telefon, że nie wszystkie piwa dotarły w całości    :roll:

Wybacz, ale ja tylko przekazuje co mi powiedział człowiek odpowiedzialny za recepcję. Myślę, że ilość piw, które przyszły na konkurs nieco go przytłoczyła - nie spodziewał się chyba takiej skali.

 

Zostało zgłoszonych:

60 piw w kategorii Piwo Grodziskie

42 piwa w kategorii "Wariacja na temat piwa grodziskiego"

 

pełnych list startowych nie będzie niestety. Podejrzewam, że od razu pojawią się wyniki finałowe, nie będzie publikacji w piątek osób zakwalifikowanych do finału.

 

Waldek ma sklep trochę większy od kiosku Ruchu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Moja paczka została dostarczona w zeszły wtorek, a dopiero dzisiaj miałem telefon, że nie wszystkie piwa dotarły w całości :roll:

Wybacz, ale ja tylko przekazuje co mi powiedział człowiek odpowiedzialny za recepcję. Myślę, że ilość piw, które przyszły na konkurs nieco go przytłoczyła - nie spodziewał się chyba takiej skali.

 

Zostało zgłoszonych:

60 piw w kategorii Piwo Grodziskie

42 piwa w kategorii "Wariacja na temat piwa grodziskiego"

 

pełnych list startowych nie będzie niestety. Podejrzewam, że od razu pojawią się wyniki finałowe, nie będzie publikacji w piątek osób zakwalifikowanych do finału.

Dzień dobry!

Dlaczego nie bedzie list. ?

To tylko kwestia wypisania nazwisk piwowarow.. Jestem strasznie ciekaw jak moje piwo sobie radzi. To trochę taka frajda że sie obserwuje czy piwko przeszlo eliminacje,..potem czy weszło dalej.. Jak tubpotem stwierdzic na ile piwo bylo np gorsze od innych albo jaka przewaga wyprzedzilo.. Nie wiem co inni o tym myślą,ale ja sądzę, że jest to kwintesencją każdych zawodów. Nerwy,stres zabawa..chęć sprawdzenia rankingu hahah :) pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Moja paczka została dostarczona w zeszły wtorek, a dopiero dzisiaj miałem telefon, że nie wszystkie piwa dotarły w całości :roll:

Wybacz, ale ja tylko przekazuje co mi powiedział człowiek odpowiedzialny za recepcję. Myślę, że ilość piw, które przyszły na konkurs nieco go przytłoczyła - nie spodziewał się chyba takiej skali.

 

Zostało zgłoszonych:

60 piw w kategorii Piwo Grodziskie

42 piwa w kategorii "Wariacja na temat piwa grodziskiego"

 

pełnych list startowych nie będzie niestety. Podejrzewam, że od razu pojawią się wyniki finałowe, nie będzie publikacji w piątek osób zakwalifikowanych do finału.

Dzień dobry!

Dlaczego nie bedzie list. ?

To tylko kwestia wypisania nazwisk piwowarow.. Jestem strasznie ciekaw jak moje piwo sobie radzi. To trochę taka frajda że sie obserwuje czy piwko przeszlo eliminacje,..potem czy weszło dalej.. Jak tubpotem stwierdzic na ile piwo bylo np gorsze od innych albo jaka przewaga wyprzedzilo.. Nie wiem co inni o tym myślą,ale ja sądzę, że jest to kwintesencją każdych zawodów. Nerwy,stres zabawa..chęć sprawdzenia rankingu hahah :) pozdrawiam!!

Dokładnie zgadzam się listy powinny być

 

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeklejam z fejsbunia, wszak nie każdy używa:

 

---

Ogłaszamy wyniki Grodziskiego Konkursu Piw Domowych 2017!

Zwycięzcy w kategorii piwo grodziskie:

1f947.png1 miejsce: Dariusz Pięta
1f948.png2 miejsce: Łukasz Nowak (Zabrze)
1f949.png3 miejsce: Piotr Bartnik

Zwycięzcy w kategorii wariacja na temat piwa grodziskiego:

1f947.png1f37a.png1 miejsce i uwarzenie piwa według zwycięskiej receptury przez Browar Grodzisk: Marcin Sanderski, piwo "Śliwka z dymem"

1f948.png2 miejsce Paweł Wilczyński, piwo "Miętowe dymy z grodziska"
1f949.png3 miejsce Michal Kordek, piwo "Citrus Grodziskie"

Nagroda specjalna Komisji Honorowej złożonej z osób zasłużonych dla dziedzictwa piwa grodziskiego: Janusz Oleksiuk

Gratulujemy wszysystkim zwycięzcom! 
Dziękujemy wszystkim za liczne zgłoszenia! A dla każdego zgłaszającego przygotowujemy paczki z naszym grodziskim dymionym słodem!

---

 

 

Będą pełne wyniki? 

 

 

 

Pzdr,

//B

Edytowane przez madbart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grodziskie Klasyczne

 

1 Dariusz Pięta 40.67

2 Łukasz Nowak 40.00

3 Piotr Bartnik 37.50

4 Andrzej Miler 36.67

5 Robert Gumieniak 35.33

6 Dorota Przybyłko 35.00

7 Janusz Oleksiuk 34.67

8 Paweł Wilczyński 34.33

9 Piotr Czarny 32.00

10 Mateusz Czerw 31.83

11 Maciej Ciupke 30.33

12 Damian Jagiełło 29.83

13 Michał Łopatka 27.50

14 Wojciech Gasek 27.33

 

Nagroda specjalna w tej kategorii dla

Janusz Oleksiuk

 

Wariacje:

1 Marcin Senderski 44.40

2 Paweł Wilczyński 39.40

3 Michał Kordek 38.00

4 Szymon Synak 35.40

5 Jakub Jałoszyński 35.20

6 Łukasz Komorowski 34.20

7 Marek Świerk 32.00

8 Piotr Dróżdż 32.00

9 Robert Gumieniak 29.80

10 MICHAŁ PRZYWECKI 29.80

11 Krzysztof Beling 29.40

12 Bartłomiej Stwora 28.00

13 Michał Jarosiński 25.40

 

Sędziowie szczególnie zachwalali bardzo wysoki poziom piw w kategorii 'Wariacje'

 

Gratuluje!

Edytowane przez 1therion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.