Jump to content
krachaa

[kupię] Box ze styropianu do fermentacji

Recommended Posts

Witam,

Kupię box ze styropianu do fermentacji na standardowy fermentor z browamatora z rurką fermentacyjną. Najlepiej jakby box był obity deskami w formie skrzyni, lub płytami MDF. Może komuś zalega w piwnicy, lub ktoś zajmuje się takimi rzeczami i to wykona.

Odbiór - okolice Torunia/Bydgoszczy/Włocławka/Grudziądza.

Pozdraiwam!
Artur.

Mam do sprzedania takową:

Skrzynia zbudowana z zewnątrz z desek sosnowych.

Po bokach uchwyty do przenoszenia. Pod spodem 4 nóżki.

Wewnątrz styropian o wysokiej gęstości (twardości) grubość 5 cm.

Mieści idealnie 1 fermentor + 4 PET-y 1,5 L.

Temperatura rzeczywista piwa w fermentorze z jedną zmrożoną butelką 1,5L to 16 C.

Przy trzech but. temp. schodzi do ok. 10C.

Skrzynia bardzo solidnie wykonana.

Cena 230zł

post-6955-0-83727200-1490137026_thumb.jpg

post-6955-0-19007000-1490137035_thumb.jpg

post-6955-0-01767200-1490137043_thumb.jpg

Edited by ja2

230 za pudło ? za tyle kupilem dwie lodowki + 2 sterowniki gdzie kontrole mam znacznie wiekszą niz w pudle rozumiem jedynie ze objetosc takiego pudla jest znacznie mniejsza i nie pobiera prądu :)

Koszty materiałów z których wykonana jest skrzynia są nawet wyższe niż cena za którą chcę ją sprzedać

krachaa 

Moge ci polecić pudła które ja sam używam, sa to pudła które ludzie sprzedają czasem na OLX ( tylko tam znalazłem). Jak wrócę wieczorem to pomierzę i może zdjęcie wrzuce, idealnie wchodza plastikowe fermentory jedynie co to leciutko przyciołęm rurkę. Temperature trzyma świetnie. :

https://www.olx.pl/oferta/pojemnik-lodowka-styropianowy-CID767-IDgghw3.html#7d4416f462

Polecam mi udało się wyyrwac 3 sztuki i jestem mega zadowolony. 

230 za pudło ? za tyle kupilem dwie lodowki + 2 sterowniki gdzie kontrole mam znacznie wiekszą niz w pudle rozumiem jedynie ze objetosc takiego pudla jest znacznie mniejsza i nie pobiera prądu :)

100PLN za 5 minut klepiania w komputer?  :polew:

Dziekuję wszystkim za odpowiedzi. Ja2, troszkę nie ten próg cenowy, ale dziękuję za ofertę. Może gdybyśmy byli z jednego województwa i cena bardziej koło 150 oscylowała to byłoby o czym gadać. ;-)

Konstoi, bardzo dziękuję Ci za ten świetny pomysł! Chyba w to uderzę ;)

Pozdrawiam wszystkich i nadal czekam na oferty! ;)

Edited by krachaa

Póki co brak mi czasu i dostepu do surowców w normalnych cenach. Czasami ktoś ma zbędne takie rzeczy, więc najpierw pomyślałem by zapytać ;-)