Skocz do zawartości

Cześć!


jayb

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj. Po prostu chciałem się przedstawię. Jestem piwowar z Chicago. Jestem polskim, ale nigdy nie mówił. Teraz jestem nauki języka polskiego na Uniwersytecie Illinois w Chicago. W sposób, aby uzyskać więcej praktyki z Polski, mam dołączył tym forum, bo kocham piwowarskiego. Mam warzone na dwa lata i zdobył kilka nagród tutaj w USA. Będę starać się być aktywny na tym forum.

 

Większość rzeczy, post zostanie zrealizowany poprzez tłumacza, więc przepraszam, jeśli coś brzmi dziwnie. Czekam na praktykowanie języka polskiego i staram się pomóc polskiej społeczności Piwowarski.

 

Mam nadzieję, że wysłana tego we właściwym miejscu!

 

 

Hello. I simply wanted to introduce myself. I am a brewer from Chicago. I am Polish, but i never spoke it. I am now learning Polish at the University of Illinois at Chicago. As a way to get more practice with Polish, I have joined this forum because I love brewing. I have brewed for two years and have won a couple awards here in the US. I am going to try to be active on this forum.

 

Most things I post will be done through a translator, so I apologize if anything sounds strange. I look forward to practicing my Polish, and I trying to help the Polish Brewing community.

 

I hope I posted this in the right place!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Ciekawe ile rozumiesz z tego co tu piszemy? ;) Jakby coś było niejasne pytaj, postaramy się wyjaśnić niejasności... po angielsku.

 

PS: Widziałeś nasz

? Tu możesz potrenować polski ze słuchu. :P Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Bardzo dobrze, że umieszczasz posty w dwóch językach (mi osobiście łatwiej się czyta, poprawny angielski niż efekty tłumaczenia translatorem). Zachęcam co samodzielnego pisania po polsku - jak już będziesz czuł się na siłach :) Błędy wybaczymy :P:beer:;)

 

Bardzo się cieszę, że mamy kolejnego użytkownika zza oceanu. Może pokażesz nam zdjęcia swojego browaru?

 

Też mnie ciekawi ile rozumiesz z naszych postów..

Edytowane przez Maryush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy i bardzo nam miło ze wybrałes to forum. Napisz parę zdań o sobie ile masz lat?, czym się zajmujesz?, jakie piwo lubisz warzyć?.

Dzięki! Kilka rzeczy o mnie: Mam dwadzieścia trzy lata. Jestem pewien, że wielu z was wie, nie wolno pić aż kolei 21. Jestem uczniem i nauczycielem w języku angielskim.

 

Mój ulubiony styl piwa jest "extreme beer." Dla tych, którzy wiedzą, ?Dogfish Head: 120 minut IPA" lub "Goose Island: Bourbon County Stout" lub "Sierra Nevada: Bigfoot." Bardzo skomplikowane Ales!

 

Moja ulubiona do warzenia piwa są w stylu amerykańskim Ales: American Pale Ale czy amerykańskich Żyto. Jestem jednak obecnie pracuje nad receptą na Ordinary Bitter, po kilku nieudanych próbach.

 

Oto kilka zdjęć z mojego browaru!

 

 

Thanks! A few things about myself: I am twenty three years. I?m sure many of you know we are not allowed to drink until we turn 21. I am a student and I tutor in English.

 

My favorite beer style is "extreme beer." For those who know, "Dogfish Head: 120 minute IPA" or "Goose Island: Bourbon County Stout" or "Sierra Nevada: Bigfoot." Very complex Ales!

 

My favorite beers to brew are American style Ales: American Pale Ale or American Rye. However, I am now working on a recipe for an Ordinary Bitter, after a few unsuccessful attempts.

Here are a few pictures of my brewery!

 

 

th_IMG_3245.jpg

 

th_IMG_3237.jpg

 

th_IMG_2752.jpg

 

th_IMG_3740.jpg

 

th_IMG_1329.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpis szybki. Nie znam tych stylów piw co opisałes, fajne zdjecia browaru zamiesciłes. Musisz kiedys przyleciec na urlop do Polski tu poznasz język my napijemy sie Twojego piwa poczestujesz sie naszym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za oceanem jest trochę czas przesunięty niż u nas' date=' wiec nie koniecznie na nockę:)[/quote']

Coś ściemniasz, za oceanem nic nie ma, jest przepaść, jedynie trąby słoni mogą wystawać :P

ciekaw jestem jak translator kolegi ten tekst przetłumaczy :) i ile z tego zrozumie

 

i przy okazji witam na forum ;)

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpis szybki. Nie znam tych stylów piw co opisałes' date=' fajne zdjecia browaru zamiesciłes. Musisz kiedys przyleciec na urlop do Polski tu poznasz język my napijemy sie Twojego piwa poczestujesz sie naszym .[/quote']

Ja Życzę!

Powinno być: Chciałbym. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za oceanem jest trochę czas przesunięty niż u nas' date=' wiec nie koniecznie na nockę;)[/quote']

Coś ściemniasz' date=' za oceanem nic nie ma, jest przepaść, jedynie trąby słoni mogą wystawać :)[/quote']

ciekaw jestem jak translator kolegi ten tekst przetłumaczy :) i ile z tego zrozumie

Something ściemniasz, has nothing ocean of, abyss is, trumpets can only salty < elephant > wystawać :beer: fajna zabawa

 

Ja też witam nowego piwowara na forum.

 

I greet new brewer on forum too . ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.