Skocz do zawartości

Piwo dla psów


grzesiuu

Rekomendowane odpowiedzi

Stało się! Ludzie wyprodukowali już nie jedno ale dwa rodzaje piwa dla psów. Pierwsze nosi nazwę ?Happy Tail Ale? i powstało w USA w na początku 2006 roku a drugie ?Kwispelbier? powstało również w zeszłym roku w Holandii. Oba trunki są bezalkoholowe, niegazowane i skierowane wyłączne dla czworonogów.

 

http://artykuly.animalia.pl/artykuly.php?id=237

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze. Jezyka sobie o ta puszke nie pocial?

Chyba bardziej humanitarnie byloby mu nalac troche do miski.

Z miski nie pije ;) . Jak mu naleje to machnie raz językiem i odchodzi. Wystarczy, że puszka zrobi pssyt i pies już jest i "prosi". Załatwił tak już pewnie kilkaset puszek i nigdy niczego sobie nie skaleczył. Geniusz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się! Ludzie wyprodukowali już nie jedno ale dwa rodzaje piwa dla psów. Pierwsze nosi nazwę ?Happy Tail Ale? i powstało w USA w na początku 2006 roku a drugie ?Kwispelbier? powstało również w zeszłym roku w Holandii. Oba trunki są bezalkoholowe, niegazowane i skierowane wyłączne dla czworonogów.

 

http://artykuly.animalia.pl/artykuly.php?id=237

no to mam już nie jedno... nie dwa... a Trzy, a to to jest nawet na tyle wypasione że zawiera wywar z mięsa

 

http://www.gadu-gadu.pl/5440646909531796555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belzebub z całym szacunkiem dla Twoich wartości i poglądów,ale chyba trochę przesadzasz... Głód i wyzysk na świecie były od zarania dziejów,ludzie chodzili w Polsce głodni również za czasów PRL. Na Kubie demokracji nie ma a głód i ubóstwo istnieją...

Z kolei owy kapitalizm dał Ci możliwość kupienia i spróbowania różnych piw, produkcji różnych styli dzięki możliwości zakupu różnych słodów w różnych cenach od różnych sprzedawców... masz wybór.

 

Jestem osobą,która zawsze daje jałmużną (nawet żulom), wspieram wraz z żoną Dom Dziecka nr 1 w Poznaniu (przynajmniej dwa razy w roku robimy dla nich duże zakupy przemysłowe a oprócz tego byłem prowodyrem wspierania owego ośrodka podczas Dnia Technologa Żywności na mojej byłej uczelni) i oddaje 1% podatku na Schronisko dla psów w Poznaniu, więc uważam,że mam prawo wypowiadać się o biedzie, kapitalizmie i demokracji ponieważ zarówno korzystam z jej dobrodziejstw jak i próbuje sprostać ułomności...

Edytowane przez BaronVonZuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.