Jump to content
prowokator

Fałszywe dno - zamówienie zbiorcze

Recommended Posts

Cześć Panowie.

Uruchamiam hurtowe zamówienie na fałszywe dna cięte laserowo. Najważniejsza sprawa - FD mogą mieć dowolne fi - każdy może dobrać wymiar pod swoją kadź. Na początek muszę zrobić listę, aby wiedzieć ile z was jest zainteresowanych. Minimum logistyczne przy, którym cena będzie rozsądna to 20 sztuk.

Zrobiłem prostu formularz, do którego proszę się dopisywać:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hcgKQvLxlZTd4JJdnC5l44dj_kJJDHN3veVQaRW5D7Q/edit?usp=sharing

Po zebraniu 20 sztuk, określę dokładne ceny. Oczywiście, im więcej tym taniej za wycinanie i materiały.

Podstawowym projektem FD będzie to z załącznika, dostosowywane pod dane Fi.

Specyfikacja FD (Co możesz zmieniać):

• Grubość blachy do 2mm
  • Średnica co do 1mm (Tutaj brak ograniczeń)
  • wymiary szczelin (standardowa szerokość 0.7mm)

Podgląd projektu dna tutaj:
https://drive.google.com/file/d/0B6G4GcL0YEcIRXJCbVphM05zeUxxaVZ1ZXNjT2xHSndnd29R/view

Z tego co Pamiętam udostępnił go PiwoLab.

FD_447.dxf

Edited by prowokator

Nie każdy ma CAD'a na swoim kompie, tablecie czy innym smartfonie.

Proponuję załączony plik podmienić na jakiś "zjadliwy" np pdf.

Dałby radę dorobić otwór na środku FD na prowadzenie mieszadła?

Wpisz w uwagach - nie ma problemu.

Jesteś może w stanie podać jakąś przybliżoną cenę?

Wszystko będzie zależało od ilości sztuk ile będziemy wypalali, szukam jak najtańszej opcji na wypalanie. Nie chcę rzucać cenami, które będą odbiegały od ostatecznych.

Czy jest szansa (ewentualnie za dopłatą) żeby dospawane były nóżki? Pytam, bo ktoś w uwagach dopisał "stopki podporowe", a nic nie było o tym w głównym poście - dlatego pytam ;-) Jeśli tak to bym też był zainteresowany.

Czy jest szansa (ewentualnie za dopłatą) żeby dospawane były nóżki? Pytam, bo ktoś w uwagach dopisał "stopki podporowe", a nic nie było o tym w głównym poście - dlatego pytam ;-) Jeśli tak to bym też był zainteresowany.

W FD będą otwory na nóżki podporowe. Kupujesz nierdzewny pręt gwintowany za grosze na znanym portalu aukcyjnym, do tego podkładki i nakrętki i dopasujesz sobie wysokość nóżek do swoich potrzeb. Przynajmniej ja mam zamiar tak zrobić. 

Dopisałem się do listy, jedyną uwagą jest moja prośba bez żadnych otworów na nożki, tylko szczeliny. Pozdrawiam

Witajcie!

Dzięki dla każdego zainteresowanego za zapisanie się do zamówienia, jednak przy tak małej ilości jest to nieopłacalne, i za jedno FD wychodzi około 250 - 300 zł. Z tego powodu jestem zmuszony zrezygnować z zamówienia. Aby nie pozostawić was całkowicie z ręką w nocniku, mogę zamówić wycięcie krążków w cenie 30 zł sztuka + koszta przesyłki. Jeżeli jesteście zainteresowani zapraszam na priv.

A nie można tego pozostawić otwartego, w końcu się uzbiera...

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Przepraszam za off-top, ale czy któryś z adminów/moderatorów mógłby przesunąć ten wątek do działu "Kupię, sprzedam, odstąpię, praca", albo chociaż o jeden wyżej ("Sprzęt")? :) Pojawia się tu post, myślę sobie "ha, ciekawe jakie samoróbki ktoś wymyślił/ulepszył/skrytykował", a tu zamówienie zbiorcze :) No i niezbyt ten wątek jest związany z "zrób to sam" ;)

EDIT: [info dla postronnych] post sam zgłosiłem, żeby administracja miała okazję się z nim zapoznać ;)

Edited by Enethion

Przepraszam za off-top, ale czy któryś z adminów/moderatorów mógłby przesunąć ten wątek do działu "Kupię, sprzedam, odstąpię, praca", albo chociaż o jeden wyżej ("Sprzęt")? :) Pojawia się tu post, myślę sobie "ha, ciekawe jakie samoróbki ktoś wymyślił/ulepszył/skrytykował", a tu zamówienie zbiorcze :) No i niezbyt ten wątek jest związany z "zrób to sam" ;)

EDIT: [info dla postronnych] post sam zgłosiłem, żeby administracja miała okazję się z nim zapoznać ;)

Temat założyłem w innej kategorii - moderator mi go przeniósł tutaj, sam się zdziwiłem :O

Zgloscie sie do kolegi z forum o nicku 'pawgin'

Wykona Wam takie falszywe dna taniej i to nawet pojedyncze sztuki. Sam u niego zamawialem i robota swietna.

post-16453-0-45961700-1491555564_thumb.jpg

Dzięki za miłe opinie, ogólnie to mam już ze 20 szt sprzedane. Wszyscy klienci zadowoleni. Robię zawsze indywidualnie pod klienta. Zapraszam na priv

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka