Skocz do zawartości

Beersmith czy Beertools


bulipunk

Rekomendowane odpowiedzi

"Lada chwila" ma być wersja 2' date=' więc z kupnem warto się wstrzymać.[/quote']

Czy coś więcej wiadomo, kiedy ta "chwila" nadejdzie? ;)

Z forum Beersmitha:

In fact I recently moved onto the project full time. I'm working 4 days a week on it now and making good progress. My hope is to release by the end of the year, but it depends on the upcoming testing.

 

Brad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najświeższe informacje na temat BS są na forum programu.

 

Nie będzie darmowo z wersji 1.4 do 2.0 - pewnie będzie zniżka na upgrade, ale za darmo jest aktualizacja w ramach wersji minor (np. 1.4 do 1.5).

Edytowane przez zgoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najświeższe informacje na temat BS są na forum programu.

 

Nie będzie darmowo z wersji 1.4 do 2.0 - pewnie będzie zniżka na upgrade, ale za darmo jest aktualizacja w ramach wersji minor (np. 1.4 do 1.5).

Ok.

Jeszcze mam trochę dni na zabawę wersją trial a potem zobaczę.

Przyznam się, że wolałbym od razu raz zapłacić za konkretną wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś więcej wiadomo' date=' kiedy ta "chwila" nadejdzie? ;)[/quote']

Można poczytać na forum BeerSmith, na razie nie wiadomo.

Ostatnie obietnice były, że "before Christmas" albo "by the end of the year". Niby się z tego nie wycofał, ale z drugiej strony już dawno miała być beta, a jakoś nie widać. Więc może być porządny poślizg.

Edytowane przez Mumin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wątek się rozwinął. JA używałem BeerSmitha. Jednak pobawiwszy się Beertoolsem stwierdziłem że wykresy i bardziej przejżyste podsumowanie jest jego mocną stroną. BeerSmith jest prosty i bardzo fajnie wszystko się liczy w pracy, ale finallny produkt - procedura ważenia nie jest dlamnie zbyt przejżysta.

W BT drażni mnei tylko SG i OG, bo nie bardzo mogę to zmienić i wszystkei jednostki gęstości mam w SG i OG a nie Blg więc i tak trzeba liczyć osobno bo nie przyzwyczajon jestem do tych jednostek

No musze pomyśleć... ale w zasadzie prawie zdecydowany jestem an BeerToolsa.

wystarczy najechać myszką na OG prawym przyciskiem i zmienić na blg nie trzeba nic liczyć , prawda że proste :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.