Skocz do zawartości

CoPijesz.pl - czyli mój profil piwny


Marian7

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Chciałbym się podzielić aplikacją, którą napisałem w ostatnim czasie. Pisałem ją głównie dla siebie i kilku znajomych, i głównie po to, żeby nauczyć się Reacta. Ale skoro już napisałem, to dlaczego by się tym nie podzielić? ;)

Generalna zasada działania polega na tym, że zapisujemy, co piliśmy, a apka tworzy statystyki. Użytkownik może wybrać, czy pije w pubie czy w domu. Jeśli w domu, to ma wyszukiwarkę piw, jeśli w pubie - listę pubów z aktualnym stanem na kranie. Tutaj sprawdzam stan kranów na ontap.pl, więc nie zawsze dokładnie odwzorowuje on aktualną sytuację w pubie.

Jest też podstawowy system polecania lub odradzania piwa oraz codzienny tytuł Piwa Dnia dla najczęściej pitego piwa z dnia wczorajszego :)

 

Zdaję sobie sprawę, że nie wszystko jeszcze działa jak powinno, a z drugiej strony przydałoby się parę innych rzeczy. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie, proszę się śmiało dzielić :)

 

Jak to wygląda - można spojrzeć na załączone screenshoty lub zalogować się na konto testowe:

http://copijesz.pl

login: test123@test.com

pass: qweasd123

 

Zdrówka!

Marian

post-6717-0-56574500-1486806560_thumb.png

post-6717-0-72424500-1486806579_thumb.png

post-6717-0-15315700-1486806586_thumb.png

post-6717-0-43438100-1486806592_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.