Skocz do zawartości

Rotacyjna szczotka do butelek.


zbylon

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie, ale kupiłem to g... i za cholerę nie wiem jak tego używać. To się do żadnej butelki nie chce zmieścić. Albo wywaliłem w błoto 7 dyszek, albo mi jakoś wyjaśnicie. Podkreślam, że nie jestem upośledzony umysłowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, wydaje się mi, że użycie jest proste, ale widać może i nie, więc trzymasz za rączke (tuleję platstikową) i podciągasz do góry tak, żeby drucianka schowała sie w tulei, teraz wkładasz tuleję ze schowanką do środka drucinaką do butelki, i zaczynasz czyścić wykonując posuwisto zwrotne ruchy w góre i w dół. Drucianka wydostaje się z tulei i ruchem obrotowym w dół czyści butelkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, wydaje się mi, że użycie jest proste, ale widać może i nie, więc trzymasz za rączke (tuleję platstikową) i podciągasz do góry tak, żeby drucianka schowała sie w tulei, teraz wkładasz tuleję ze schowanką do środka drucinaką do butelki, i zaczynasz czyścić wykonując posuwisto zwrotne ruchy w góre i w dół. Drucianka wydostaje się z tulei i ruchem obrotowym w dół czyści butelkę.

proste i nie proste bywają butelki w które tulejka się nie mieści u mnie jest ich niewiele ale się zdarzają /nie wiem po jakim piwie/

kolega miałby pecha gdyby wszystkie miał takie ;)

 

 

edit: .... a jednak proste :)

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przetestowałem. Mycie butelek stało się przyjemnością. Czas skrócił się o przynajmniej połowę :) Jeden myk. Dwa razy szczotka odkręciła mi się i została w środku. Choć myślę, że jak dokręce nakrętke, to problem powinien zniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale kupiłem to g... i za cholerę nie wiem jak tego używać. To się do żadnej butelki nie chce zmieścić. Albo wywaliłem w błoto 7 dyszek, albo mi jakoś wyjaśnicie. Podkreślam, że nie jestem upośledzony umysłowo :)

Żeby włożyć koniec szczotki do butelki, należy na metalowe "włosie" nasunąć czerwoną obsuwkę (czy jak to tam nazwać). Po włożeniu do środka cofasz ją, a szczotka się rozczapierza. Też miałem z tym problem, ale w końcu wpadłem o co kaman. A mail reklamacyjny już miałem napisany. ;)

 

EDIT: już dawno miałem odpowiedzieć i... się spóźniłem.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie' date=' ale kupiłem to g... i za cholerę nie wiem jak tego używać. To się do żadnej butelki nie chce zmieścić. Albo wywaliłem w błoto 7 dyszek, albo mi jakoś wyjaśnicie. Podkreślam, że nie jestem upośledzony umysłowo ;)[/quote']

Też miałem z tym problem, ale w końcu wpadłem o co kaman. A mail reklamacyjny już miałem napisany. :(

ale kolega dżentelmen i przynajmniej nie napisał gdzie kupił. ;)

Z tym że rozczarowanie jeszcze może przyjść jak z "głowicy czyszczącej" zrobi się kaka i tak ładnie układać w butelce się nie będzie.:)

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie' date=' ale kupiłem to g... i za cholerę nie wiem jak tego używać. To się do żadnej butelki nie chce zmieścić. Albo wywaliłem w błoto 7 dyszek' date=' albo mi jakoś wyjaśnicie. Podkreślam, że nie jestem upośledzony umysłowo ;)[/quote'']

Też miałem z tym problem, ale w końcu wpadłem o co kaman. A mail reklamacyjny już miałem napisany. :(

ale kolega dżentelmen i przynajmniej nie napisał gdzie kupił. ;)

Z tym że rozczarowanie jeszcze może przyjść jak z "głowicy czyszczącej" zrobi się kaka i tak ładnie układać w butelce się nie będzie.:)

Mało używam. :( Problem z tą szczotką jest taki, że bardzo słabo domywa denko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.