Jump to content
Sign in to follow this  
zbylon

Rotacyjna szczotka do butelek.

Recommended Posts

Wybaczcie, ale kupiłem to g... i za cholerę nie wiem jak tego używać. To się do żadnej butelki nie chce zmieścić. Albo wywaliłem w błoto 7 dyszek, albo mi jakoś wyjaśnicie. Podkreślam, że nie jestem upośledzony umysłowo :)

kurcze, wydaje się mi, że użycie jest proste, ale widać może i nie, więc trzymasz za rączke (tuleję platstikową) i podciągasz do góry tak, żeby drucianka schowała sie w tulei, teraz wkładasz tuleję ze schowanką do środka drucinaką do butelki, i zaczynasz czyścić wykonując posuwisto zwrotne ruchy w góre i w dół. Drucianka wydostaje się z tulei i ruchem obrotowym w dół czyści butelkę.

No i sprawa jasna ;) Dzięki. Nie pomyślałem, że to ma się schować. Mam dzisiaj lekkiego kaca i wolno myślę :) Jeszcze raz dzięki ;)

kurcze, wydaje się mi, że użycie jest proste, ale widać może i nie, więc trzymasz za rączke (tuleję platstikową) i podciągasz do góry tak, żeby drucianka schowała sie w tulei, teraz wkładasz tuleję ze schowanką do środka drucinaką do butelki, i zaczynasz czyścić wykonując posuwisto zwrotne ruchy w góre i w dół. Drucianka wydostaje się z tulei i ruchem obrotowym w dół czyści butelkę.

proste i nie proste bywają butelki w które tulejka się nie mieści u mnie jest ich niewiele ale się zdarzają /nie wiem po jakim piwie/

kolega miałby pecha gdyby wszystkie miał takie ;)

edit: .... a jednak proste :)

Edited by josefik

No właśnie przetestowałem. Mycie butelek stało się przyjemnością. Czas skrócił się o przynajmniej połowę :) Jeden myk. Dwa razy szczotka odkręciła mi się i została w środku. Choć myślę, że jak dokręce nakrętke, to problem powinien zniknąć.

Wybaczcie, ale kupiłem to g... i za cholerę nie wiem jak tego używać. To się do żadnej butelki nie chce zmieścić. Albo wywaliłem w błoto 7 dyszek, albo mi jakoś wyjaśnicie. Podkreślam, że nie jestem upośledzony umysłowo :)

Żeby włożyć koniec szczotki do butelki, należy na metalowe "włosie" nasunąć czerwoną obsuwkę (czy jak to tam nazwać). Po włożeniu do środka cofasz ją, a szczotka się rozczapierza. Też miałem z tym problem, ale w końcu wpadłem o co kaman. A mail reklamacyjny już miałem napisany. ;)

EDIT: już dawno miałem odpowiedzieć i... się spóźniłem.

Edited by kopyr

Wybaczcie' date=' ale kupiłem to g... i za cholerę nie wiem jak tego używać. To się do żadnej butelki nie chce zmieścić. Albo wywaliłem w błoto 7 dyszek, albo mi jakoś wyjaśnicie. Podkreślam, że nie jestem upośledzony umysłowo ;)[/quote']

Też miałem z tym problem, ale w końcu wpadłem o co kaman. A mail reklamacyjny już miałem napisany. :(

ale kolega dżentelmen i przynajmniej nie napisał gdzie kupił. ;)

Z tym że rozczarowanie jeszcze może przyjść jak z "głowicy czyszczącej" zrobi się kaka i tak ładnie układać w butelce się nie będzie.:)

Edited by josefik

Wybaczcie' date=' ale kupiłem to g... i za cholerę nie wiem jak tego używać. To się do żadnej butelki nie chce zmieścić. Albo wywaliłem w błoto 7 dyszek' date=' albo mi jakoś wyjaśnicie. Podkreślam, że nie jestem upośledzony umysłowo ;)[/quote'']

Też miałem z tym problem, ale w końcu wpadłem o co kaman. A mail reklamacyjny już miałem napisany. :(

ale kolega dżentelmen i przynajmniej nie napisał gdzie kupił. ;)

Z tym że rozczarowanie jeszcze może przyjść jak z "głowicy czyszczącej" zrobi się kaka i tak ładnie układać w butelce się nie będzie.:)

Mało używam. :( Problem z tą szczotką jest taki, że bardzo słabo domywa denko.

Zgadza się. Kiepsko z denkiem. Przydałaby się normalna szczotka do butelek. Moja stara szczotka niestety już strasznie się zużyła.

Gdzies na forum czytałem, że dno najlepiej się czyści łańcuszkiem z odrobiną wody.

Działa pierwsz liga, i tego się trzymam. :D;)

Podam mój sposób na brudne dna butelek.Wsypuję trochę drobnego żwirku, takiego co stosuje się w akwarium, trochę wody i potrząsam kilka razy butelką.Później woda z płynem i 15min. piekarnik 200°C .Na razie nie ma problemu :D