Skocz do zawartości

Napęczniała saszetka z drożdżami


maku13

Rekomendowane odpowiedzi

to dobrze' date=' bo kupiłem 2 fiolki :smilies:[/quote']

I chyba już więcej WLP nie będzie

Tak sobie spekulujesz, czy masz jakieś info? Sądzę, że posiadanie WLP w ofercie to dobry pomysł na odróżnienie się od reszty rynku. Nie można oczekiwać, że na początku wszystko się idealnie sprzeda. Także ja na ich miejscu na pewno bym z WLP nie rezygnował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie spekulujesz, czy masz jakieś info? Sądzę, że posiadanie WLP w ofercie to dobry pomysł na odróżnienie się od reszty rynku. Nie można oczekiwać, że na początku wszystko się idealnie sprzeda. Także ja na ich miejscu na pewno bym z WLP nie rezygnował.

Spekuluję , ale przy ostatniej wyprzedaży było info że taka promocja więcej się nie powtórzy . A i z oferty na dzień dzisiejszy wszystkie WLP zniknęły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie spekulujesz' date=' czy masz jakieś info? Sądzę, że posiadanie WLP w ofercie to dobry pomysł na odróżnienie się od reszty rynku. Nie można oczekiwać, że na początku wszystko się idealnie sprzeda. Także ja na ich miejscu na pewno bym z WLP nie rezygnował.[/quote']

Spekuluję , ale przy ostatniej wyprzedaży było info że taka promocja więcej się nie powtórzy . A i z oferty na dzień dzisiejszy wszystkie WLP zniknęły

Wszystkim skończył się termin ważności. Może uzupełnią ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim skończył się termin ważności. Może uzupełnią ofertę.

A w opisie WLP piszą' date=' że w razie stosowania drożdży po terminie ważności wystarczy zrobić starter...[/quote']

No ale sklep jak każdy inny, po terminie sprzedawac nie tylko nie wypada, ale i nie można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odświeżę wątek: Stłuczona pożywka w saszetce (activator) w zeszły wtorek późnym wieczorem.

Napuchła wyraźnie po 6 dniach. Dziś minęło kolejne 2 dni i jest napuchnięta jeszcze mocniej. :D

Warzyć będę pewnie w piątek.

Pytanie co lepiej:

1. zostawić ją w spokoju tak jak jest?

2. wstawić do lodówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zawiodą wszystkie racjonalne sposoby rozwiązania problemu, inzynier czyta instrukcję.

Z tyłu saszetki jest napisane, że nie trzeba czekać aż w pełni spęcznieje.

 

Ale słyszałem, że półlitrowego startera nie warto robić, dostanie się z grubsza tyle drożdzy co w saszetce (świeżej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zawiodą wszystkie racjonalne sposoby rozwiązania problemu, inzynier czyta instrukcję.

Z tyłu saszetki jest napisane, że nie trzeba czekać aż w pełni spęcznieje.

 

Ale słyszałem, że półlitrowego startera nie warto robić, dostanie się z grubsza tyle drożdzy co w saszetce (świeżej).

ba, nawet z ani trochę niespęczniałej saszetki da się zrobić, starter:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazik, a Ty do wanny ile drożdży dałeś?

Zadałem dwa czterolitrowe startery oraz trochę gęstwy z poprzedniej warki, wszystko z drożdży Safale S-04, efekty prawdopodobnie dowiozę na zlot:)

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.