Skocz do zawartości

Kegi Pepsi "Cornelius"


tomuś

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ze starej gwardii pamięta forumową akcję hurtowych zakupów Corneliusów w Niemczech.

Żałuje że kupiłem tylko 4 szt. wtedy :fool:

Może miałby ktoś ochotę powtórzyć projekt, myślę że chętni by się znaleźli przy tych cenach kegów w handlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie wiem aktualnie, ale z 3-4 lata temu z kosztami przesyłki wyszło mi jak dobrze pamiętam ok. 65 zł.
Czas niestety biegnie dużo szybciej. To nie było 3-4 lata temu, ta akcja była w latach 2009-2010 dokładnie już nie pamiętam. Cena kega oscylowała wtedy w granicach 45zł/szt.

Niestety to się raczej nie wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

179zł/szt przy zakupie minimum 30szt. https://www.olx.pl/oferta/zbiornik-cisnieniowy-keg-pepsi-nalewak-kegi-banka-drozdze-piwo-bimber-CID619-IDgsqQ9.html#f0921b852f

 

może jakby znaleźć więcej chętnych to można by zbić jeszcze cenę.

 

aha, jakby co to też jestem chętny 

Edytowane przez nike21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie wiem aktualnie, ale z 3-4 lata temu z kosztami przesyłki wyszło mi jak dobrze pamiętam ok. 65 zł.
Czas niestety biegnie dużo szybciej. To nie było 3-4 lata temu, ta akcja była w latach 2009-2010 dokładnie już nie pamiętam. Cena kega oscylowała wtedy w granicach 45zł/szt.

Niestety to się raczej nie wróci.

 

o, w takim razie nie biegnie z zapierdziela. Założyłem wątek, bo może zostały jeszcze jakieś kontakty do przyzwoitego źródła w normalnej cenie (poniżej 100 zł). Pamiętasz kto był koordynatorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mogę mieć jakieś 20 kegów po 150-140 PLN z tym że 4 sam bym wziął, jeśli na pozostalłe byliby chętni (odbiór w okolicach Łodzi) to załatwiam.

Jeśli są w dobrym stanie to jestem zainteresowany 4/5 sztukami. Tylko nie wiem jak z odbiorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.