Skocz do zawartości

Słodownia Optima


Rekomendowane odpowiedzi

 

Nawet za 5 kg chcą 30 pln. Dużo

To zamów 25 kg, wtedy będzie mało ;)

 

To juz lepiej zamówić ze 200 kg i pewnie przesyłka będzie za darmo :D

Zamówienie w środę, odebrałem w czwartek na portierni. Szybko i bezbolesnie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I ja tak samo zrobię jak się wybiorę do Poznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jestem po pierwszych zakupach w nowym systemie.

Rejestracja przebiegła bez żadnego problemu (mimo moich obaw).

Zamówienie, płatność, korespondencja elektroniczna także.

Odbiór osobisty w lepszym stylu niż dotychczas - tzn. portier wzywa pracownika, pracownik wydaje z magazynu, pokwitowanie etc.

Towar jeszcze pracuje, więc tylko jedna uwaga - śrutowane grubsze niż pamiętam.

Czas naprawić młynkowy / kupić wałkowy śrutownik.

 

edit: i jeszcze, w paczkach nie było atestów, nie było ich także na stronie. Dopiero po dopytaniu dosłali w .pdf

detal_01_07_2017_pilznenski.pdf

detal_02_07_2017_pszeniczny.pdf

detal_03_07_2017_żytni.pdf

Edytowane przez zasada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Polecam słodownie. Zamówiłem o 6 rano słód, a o 16:45 już go miałem w bagażniku(dzwoniłem wcześniej z prośbą, o szybkie przygotowanie). Byłoby miło gdyby dali informacje o słodzie w sklepie - pamiętam, że na starej stronie były takie informacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mogę polecić. Zamówione wczoraj około południa, dzisiaj 2 z 3 paczek przyszły (wysyłają chyba pocztex'em).

Jednak dziwną mają praktykę. Zamówiłem 2x25kg, 1x5g i 2x1kg. Zamówienie podzielone zostało na 3 osobne przesyłki (25, 25, 7). Dwie z nich do mnie dotarły a jedna pojechała trochę za daleko i się gdzieś zapodziała (bez znaczenia bo słody będą mi potrzebne za jakieś 3 tygodnie).

Mimo wszystko bardzo duży plus za szybkość wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupiłem po 25kg pilzneńskiego i pale ale. oba słody w workach jutowych, mocnych, nic się nie drze. do tego 5kg karmelu jasnego w papierowym worku ale też mocny. słód ok choć mam wrażenie że lekko spadła mi wydajność w stosunku do innych słodów. jak na razie korzystałem tylko z pilsa. pale ale pójdzie w ruch za ok 3 tyg. w planach aipa na 100% pale ale więc zobaczymy jak wyjdzie wydajność wg BS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

faktycznie, realizacja zamówienia idzie im jak w macu. wydajność na ich słodach spadła mi o 10% choć ostatecznie jeszcze muszę popełnić warkę na słodach weyermana używając GF żeby określić to na 100%. W słodzie jest sporo patyków i to w zasadzie w każdym, czy to pils czy czekoladowy 1400. ale jest najtańszym dostępnym słodem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata później...
  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.