Skocz do zawartości

Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia


Terry

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na razie ;) ilości bardzo małe, bo do 15L, ewentualnie na wesele swoje będę robił normalną 20L warkę ;) Chciałbym mieścić się nawet w 10L, ponieważ mam małe spożycie - 1 piwo tygodniowo lub 2 jeśli jest grill albo wyjście z kumplami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to keg DIN  więc mniejszy promień.

Masz do wyboru:

r=170mm

r=150mm

co daje odpowiednio średnice 34cm oraz 30cm

34cm będzie za duża średnica i grzałki za blisko ścianek, a nawet z włożeniem może być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...

Bardzo Was przepraszam za długą nieobecność, ale mieszkam teraz w Berlinie i dopiero teraz załatwiłem sobie internet. Z grzałkami nic nie nie zmieniło do zamówienia potrzeba 40szt i czeka się około 4-5 tygodni na realizacje... Zazwyczaj po uzbieraniu potrzebnej liczby czekałem jeszcze tydzień dwa bo dopiero wtedy liczba interesujących się osób tematem wzrasta. Cena grzałek jest do negocjacji jak i w każdym zamówieniu wszystko zależy od cen materiałów itd. Spodziewał bym się jednak ceny jednakowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to byłbym za tym, żeby nawet podzielić kwotę z brakujących 6-ciu grzałek na wszystkich chętnych, a gdy znajdzie się klient na grzałki z "nad stanu" wtedy przelać wyrównanie na nasze konta. Co Wy na to? To przyspieszy realizację zamówienia a jeśli będzie kolejny chętny, to tylko zyska na czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to byłbym za tym, żeby nawet podzielić kwotę z brakujących 6-ciu grzałek na wszystkich chętnych, a gdy znajdzie się klient na grzałki z "nad stanu" wtedy przelać wyrównanie na nasze konta. Co Wy na to? To przyspieszy realizację zamówienia a jeśli będzie kolejny chętny, to tylko zyska na czasie

Słuchaj nie chce się wymadrzac ani nic takiego ale szanujmy czas kolegi k tory to załatwia. Jak sobie wyobrażasz że kolega Sprawek będzie po znalezieniu osób brakujących każdej odsyłał dajmy na to po 3 czy 4 zł. Czasowo jak wiesz to troszkę kosztuje. Dodając do tego czas przy pakowaniu, wysyłce,i jeszcze jakieś inne. Nie załatwisz tego w 2 czy nawet 4 godziny a dodaj do tego jeszcze odsylke pieniążków. Moim zdanie po prostu jeżeli zależy na czasie,a jesteś pewien że chętni się znajdą zamów brakujące grzałki a gdy ktoś bedIe potrzebował po prostu odsprzedaż. Nie obrażaj się ale tak tylko sobie myślę.

 

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.