Skocz do zawartości

Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia


Terry

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze poluję na okazję na KEG i nie wiem, czy trafi mi się DIN, czy Euro. Fajnie by było, jakbym dostał te grzałki w pierwszym tygodniu sierpnia, bo wtedy ruszamy z warzeniem na konkursy i chciałbym korzystać już z nowego sprzętu.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuj   Ja mam taką samą sytuacje i poszedłem w euro. Najwyżej chwilę dłużej poczekam na okazje  

 

Chyba tak zrobię. Też wolałbym Euro, bo przez większą średnicę i to, że jest niższy lepiej będzie rozkładać się temperatura.  :)

Edytowane przez Erwin1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jakby co też piszę się na 2 sztuki. Tylko powiedzcie, czy jak na kegu jest oznaczenie EE (keg ma 50l) to znaczy, że jest "EURO"?

 

EDIT:

już wiem - mój kego to EURO ;)

Dopisałem się do listy

Edytowane przez nms007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kto woli ;p. Ja mam DIN ;)

 

Bardzo was czas goni? Można w sumie już zamawiać, albo można poczekać na innych, aby zapełniła się lista.

Edytowane przez sprawek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zamawiacie teraz grzałki?

Ja negocjowałem warunki i cenę moich grzałek do Kega 100 litrowego w firmie Unidez ale poddałem się,zrobiłem rysunek i odpowiedzieli że cena jednej grzałki około 150zł i czas realizacji 4 tygodnie.

Wysłałem zapytanie do 15 firm,i odpowiedzi też były szokujące,ceny od 150 do 350 zł za grzałkę.

Ale pewnego dnia telefon zadzwonił i Pan z firmy ELEG w odpowiedzi na zapytanie zaoferował wykonanie grzałek za 70 zł/netto i czas dwa tygodnie.

W tym tygodniu kurier przywiózł paczkę z pięknymi grzałkami do kega 100 litrów,paczka za pobraniem i tu szok,do zapłaty 223zł.

Zdarzają się jeszcze porządni ludzie, więc polecam z czystym sumieniem firmę ELEG z Nowej Słupi http://www.eleg.neostrada.pl/

Może popytać też o cenę na grupowe zamówienie

Edytowane przez jaroM6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.