Jump to content

Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia

Terry
 Share

Recommended Posts

Niestety nie ma możliwości dopisania się do obecnego zamówienia.

Dopisać się (do następnego zamówienia) można pod kreską w formularzu.

Z racji takiej, że zamówienia nie mają tendencji rosnącej rabatu tym razem nie będzie (przykro mi - starałem się jak nigdy, a wyszło jak zawsze).

PS. temat z mieszadłami, sitami i innymi rzeczami ciętymi na laserze ruszy od 12 maja, kiedy mój znajomy wróci ze zwolnienia lekarskiego. 

Edited by sprawek

Ja w następnym tygodniu jadę do gościa, co będzie mi robił specjalną grzałkę zanurzeniową. Takie, jak Wy zamawialiście też robi. Mogę podrzucić mu projekt i niech wyceni w zależności od ilości.

Zamówienie złożone 24.04 więc jeszcze został tydzień. Czy ja dobrze widzę, że nie wszyscy wpłacili?

Edited by ASadam

Czy ja dobrze widzę, że nie wszyscy wpłacili?

Fakt, moje przeoczenie przepraszam, ale zawsze mogę zapłacić z razem z kosztami przesyłki. Jeżeli dobrze zrozumiałem że trzeba i tak będzie dopłacić bo z rabatem nie wyszło.

Edited by keisan

zawsze mogę zapłacić z razem z kosztami przesyłki.

Zapytaj Kamila bo to on organizuje akcję. Zakładam, że za grzałki będzie musiał wcześniej zapłacić, tj. przed odbiorem, dlatego przedpłata. 

Spoko jak ktos nie wpaci to nie dostanie ;p ;) O wysyłce nic nie piszę bo nie wiem dokładnie ile wyjdzie. Satyrek wysyłał do mnie 8 szt to zapłaciłem 20zl. Pasuje jeszcze jakies kartoniki po 60gr zamówic zebym mial szybciej z pakowaniem... Pani z firmy mówiła, że grzałki sa wygięte i zaczynaja je składać w przyszłym tygodniu mam dostać kp i zapłacić.

Jak ktoś ma poważne wątpliwości to proszę o telefon - chyba każdy posiada ;)

kazdy kto chce jeszcze niech wpisze sie pod liste w formularzu...

aby grzalki byly w tym cenie trzeba uzbierac 16szt to taka magiczna liczba... ponizej tej liczby grzalki sa drozsze... 

jesli uzbiera sie wystarczajaca liczba grzalek to wysle sie zamowienie...

w tym tygodniu mija 3 tydzien od zamowienia - bede pytal co i jak bo jeszcze nie dostalem polecenia zaplaty... mam nadzieje ze tym razem sie nie opozni...

coptko - mogę się mylić ale samemu to chyba nie da się "wymodelować" grzałek ze stali nierdzewnej, są zbyt mało plastyczne. Nawet jak je podgrzejesz to chyba w grę wchodzą lekkie wygięcia.