Skocz do zawartości

Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia


Terry

Rekomendowane odpowiedzi

1. 101k - R160/DIN - 2 sztuki

2. Mario - R160/DIN - 2 sztuki

3. cemik1 - R180/EURO - 2 sztuki po 1750W (jeżeli zmniejszy to koszty, promień może być też R160, dognie się).

4. express - R160/DIN - 2 sztuki (po 1750 )

5. BretBeermann - R160/DIN - 2 sztuki

6. xjaniux - R160 - 2 sztuki

7. maos - R160/DIN - 2 sztuki

8. Manio2-R160/DIN-2 sztuki

Edytowane przez Manio2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ślę zatem maila do Pana Chmiela. Boję się cemiku, że może mieć znaczenie. Jutro dam znać bliżej wieczora, jaki łączny koszt.

 

Jak robimy z płatnością? Macie do mnie na tyle dużo zaufania, żeby posłać mi na konto? Czy może jakieś faktury proforma zrobię przez swoją firmę?

 

Dajcie proszę znać i działamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Przyszła oferta, macie wszystko na priv.

 

Jak się nikt nie wykruszy, jest nas 7 (mario się waha) i same grzałki wychodzą po 131zł brutto + 4,40zł przesyłka do mnie na głowę + zaokrągliłem do 140zł na koszty pakowania itp.

 

UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION!

 

31.05.2014 jak się nic nie wysypie, będę miał 4 x 30l KEGi do sprzedania po 100zł, niestety nie wiem jakie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj, czyli 17.06. dostałem takie info:

 

 

W dniu dzisiejszym z działu logistyki naszej firmy otrzyma Pan oficjalne potwierdzenie terminu realizacji.

Z tego co się orientuje to czekamy na dostawę nierdzewnej tulejki M14 i dla tego jeszcze nie otrzymał Pan potwierdzenia terminu.

 

Pozdrawiam Jacek Chmiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jeśli nie otrzymał Pan potwierdzenia to informuję że termin realizacji wpisany do naszego systemu to 02-07-2014.

 

Ponadto informuję że udało się dopisać do zlecenia produkcyjnego jeszcze 4szt grzałek.

 

Pozdrawiam Jacek Chmiel

 

tomasznet i greenbeer łapcie priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jak sprawują się te grzałki od Chmiela.Planuję sobie sklecić podobny sprzęt do zacierania,jeżeli będzie akcja z zakupem grzałek to piszę się na 2 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra, przyszły. Przez Kraków ponoć... Trochę wszystko na opak, niepotrzebne 50zł na kuriera doliczone i przyszło 19 grzałek, zamiast 20. Twierdzą, że chyba nie ma tej inaczej dogiętej,ale powiem Wam, że jak dla mnie to one są prawie identyczne.

 

Dzisiaj będę rozkminiał jak to zapakować, karton byłby optymalny, ale to jakiś ciężki hajs na poczcie kosztuje. Postaram się wysłać jutro, a dzisiaj sprawdzić, której brak. Zostanie dosłana w tym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pytałem, ale mówią, że bez szans teraz. Natomiast Greenbeer z przyczyn wyższych wypadł, a pewnie wkrótce będzie zainteresowany, sawkaun i hagar się spóźnili, a mój nieinternetowy znajomy Mario zapragnął jeszcze dwóch. To już 8 grzałek i cena robi się całkiem znośna pomału.

 

Zawijam dalej. Jeśli ktoś z oczekujących na paczkę ma adres korespondencyjny inny jak dane z przelewu, to proszę o TURBO maila na mail małpa szymoon.info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.