Skocz do zawartości

Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia


Terry

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo... 

Powrócił formularz do zamówienia grzałek... ? znajdziecie go jak zawsze w mojej sygnaturce pod moimi postami... 

Pamiętajcie, że robię to charytatywnie, dlatego proszę o nie psucie formularza ? i dodanie dla mnie punkcika? ?

Można zamawiać ;)

 

Przypomnę jeszcze...:

- minimalna ilość którą trzeba zamówić - 40szt

- do wyboru 2 typy 155mm do dina lub 175mm do euro promień gięcia 

- moc jednej grzałki 1750W

 

Mam nadzieje, że z formularzem będzie wszystko ok, jeśli nie proszę o informacje...

Edytowane przez sprawek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montował ktoś w/w grzałki do większych garnków, można dogiąć do większej średnicy (500 mm- średnica garnka)?

Edytowane przez kolus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, mam gar 45cm średnicy i rozglądam się za grzałkami do niego. Szło by nagiąć te Euro jakoś w stronę ścianek, czy się połamią? Poza tym mam FD dość nisko osadzone, oraz mieszadło dopasowane tak na styk z FD, co oznacza, że takie grzałki musiały by być bezpośrednio w zacierze, czy przy odpowiedniej regulacji mocy (planuje sterownik od malinowego) da radę aby uniknąć przypaleń? Może jakieś inne opcje polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie jakieś 80x100, głębokość 50. Akurat takie fragmenty nierdzewne miałem to z takich pospawałem.

Jak widać najwięcej zależy od tego jaki rozstaw otworów zrobisz, jakich końcówek użyjesz i jak zamocujesz obudowę. Myślę że o zejściu poniżej 60x80x50 nie masz co marzyć. U mnie jeszcze wszedł gwint pod gilzę z czujnikiem 18B20 do ArdBira.

Edytowane przez c64club
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.