Skocz do zawartości

Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia


Terry

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Czy całość musi iść z prądu? Można wykorzystać taboret gazowy lub kuchenkę, głównym źródłem ciepła może być gaz a prądem tylko utrzymywać i regulować temperaturę. Robiłem koledze sterowanie grzałek do gara 75l, główne źródło ciepła to taboret gazowy o mocy 5,5kW (to moc przy pełnym płomieniu), w garze dwie grzałki 1,5kW. Robi z temperaturą co chce. Zakup butli z gazem i taboretu dość szybko się zwróci tym bardziej że to kosz = 1 grzałce.     

Edytowane przez mirek1g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FurioSan napisał:

Tylko wiesz że standardowa domowa jedna faza raczej temu nie podoła?

Tak wiem to. I akurat o to się nie martwię. Mam swój dom a nie mieszkanie. Moc umowna to 20kw, więc na luzie starczy. instalacja trojfazowa. ;) do tego taryfa weekendowa. Nic tylko prosi się by to wykorzystywać. ;p

 

Tylko pytanie które grzałki bardziej się nadadzą 155 czy 175?

 

Co do gazu to mam uraz. Jedyne co mam w domu na gaz to centralne ogrzewanie. I nic więcej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi... Jaka cena taka firma... chemiczny powinien juz dostac paczke... jaedge dostanie najprawdopodobniej we wtorek... 

Grzałki są u mnie na stanie. Wybaczcie nie miałem wplywu na termin realizacji zamowienia... 

 

pierwsza partia poszedl: grizzly,oli11,tomi80-11,herrmefisto,chemiczny

druga partie pakuje na poniedzialek: hobart75012,jaedge i dalej pakuje... reszta osob nie zaplacila lub oczekuja na rzeczy z lasera... 

 

Nie wszyscy mi zaplacili, wiec jesli ktos chce grzalki to pisać ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.