Skocz do zawartości

Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia


Terry

Rekomendowane odpowiedzi

Cena dzieciny od podstaw ze wszystkimi materiałami i robocizna około 1000zl 

Co do czyszczenia to temarz rzeka;

Papierek ok 200 300 400 później pasta polerska na filc aż do 1500 innej już nie mogłem dostać efekt jak widać chociaznidealne lustro to nie jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Stałem się właścicielem kega 50 l, taki  z wspawanym kranikiem i termometrem. Celem ułatwienia sobie warzenia pomyślałem o fałszywym dnie. Sam keg ma średnicę w środku coś ok. 39 cm, więc zdaje mi się keg typu euro. Gwint kranika wspawany jest powyżej górnej części dna, tak co by bez problemu można było wkręcić wężyk z oplotu (zresztą na początku miałem zamiar stosować oplot, ale może uda mi się trochę kasy na FD znaleźć).

 

Teraz moje pytanka: jaki rozmiar podać przy ew. zamówieniu? Czy podstopnicę, nóżkę, czy coś tego typu podnoszącego sito powyżej mojego kranika należy zamówić osobno? Czy jest możliwość przecięcia sita? (zamówiłem otwór, bez wycięcia całej góry kegu)

 

Jaki byłby koszt całości - sito, nóżka, pakowanie i przesyłka, i czy płatność z góry czy za pobraniem. (jak każdy, dysponuję ograniczonym budżetem, więc stąd pytanie o koszta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sito do którego mam dostęp ma średnicę około 335 i kosztuje u mnie 120zl w chwili obecnej jest węższe żeby przeszło przez grzałki i leży na bokach kega jak i na podstopnicy

W twoim przypadku jeśli nie masz grzalek zastosuj fd o pełnym wymiarze kega

Robiłem takie cudo komuś fd przecięte na 2 części z wygieciami które do siebie pasowały

Zadzwoń to może pomogę przez telefon 792232909

A z tego co wiem to zielczi ma dostęp do tańszego lasera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wczoraj 13 paczek możecie się więc dzisiaj spodziewać dostawy niespodziewanej ;)

Wybaczcie ze tyle to trwa ale latam ze skręcona noga i trochę mi jest ciezko. Do tego żona ma sesję i nie mam jej w domu

Do końca tygodnia powinienem się wyrobić ze wszystkimi zamówieniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.