Skocz do zawartości

Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia


Terry

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawek, czy ta lista jest tą, która jest już w realizacji czy tyle osób na nową partię? Dopisałem swoje zamówienie, a jeśli ona jest już zamknięta to wyrażam chęć bycia na nowej :) 4x1750 pod DIN

 

 

Poproś o wyczyszczenie arkusza ponieważ zamówienie już zamknięte. Tak z ciekawości po co Ci 4 grzałki??

 

 

Swoją drogą szybkie pytanka przy okazji: - kupowaliście swoje kegi, jaka cena jest dobrą ceną, za którą śmiało można brać? bo nie wiem czy czekać na okazje czy brać jak leci? (50L)

 

 

Pierwszego kega 50L w 2013r kupiłem za 130 + flaszka, drugi latem 2015 za 180 + flaszka, kiedy na jesieni postanowiłem zdobyć trzeciego myślałem, że 30L będzie tańsze a tu zonk - cena taka sama w dodatku już 250! Cenę chętnie chciano obniżyć przez oddanie fittingu (u nas na wschodzie tradycje bimbrownicze mają się dobrze :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was ostatnio w związku z otwarciem firmy mam sporo zleceń i jestem zalatany wszyscy chcą coś spawac naprawiać albo przerabiac. Dzisiaj dzwoniła do mnie pani z firmy robiacej grzałki i oznajmiła że są gotowe. Do końca tygodnia powinienem je już powysylac. Jak tylko będę w domu wyczyszcze arkusz. Do nowego zamowienia potrzeba 40szt grzalek czyli okolo 20 osob. Jak tylko uzbiera się taka liczba będzie kolejne zamowienie.

Kega 50 kupisz za 150 spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Poproś o wyczyszczenie arkusza ponieważ zamówienie już zamknięte. Tak z ciekawości po co Ci 4 grzałki??

 

 

Mam warunki, więc chcę to wykorzystać - osobno kadź warzelna, osobno zacierna, pod kopułą gdzieś sie tam kotłuje pomysł pójścia jeszcze dalej, w stronę hermsa, ale to raczej pójdzie tempem naturalnej ewolucji. Taniej wyjdzie zakup grzałek i kegów plus spawanie razem, niż za pół roku kombinowanie od nowa, stąd 2x2 grzałki :)

 

Super, uspokoiliście mnie z tymi kegami, bo już nie wiedziałem jak to możliwe, że niektórzy zeszli poniżej 100zł, widać po prostu mieli dużo szczęścia.

Podzwoniłem w międzyczasie i popytałem o uszkodzone, w górnej partii (np. fitting) kegi, najtaniej udało mi się znaleźć za 110zł, tylko trzeba czekać na nowe partie bo na bieżąco złomują. 

 

No to tworzymy nową listę :) ja jak wyżej - 4grzałki

Sprawek odwalasz kawał dobrej dobrej roboty, dzięki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyszedłem z poczty. Wszystkie paczki zostały wysłane. Niestety zapakowane w folię bąbelkowa a nie ładny papier świąteczny ;) pozdrawiam

Edytowane przez sprawek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.