Skocz do zawartości

Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia


Terry

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz to teraz dzwonię dzisiaj do jeszcze jednej firmy i chce dzisiaj zamowic bo juz się nie dopisuja

 

Przeparaszam za zamieszanie. Myślałem, że uda mi się dzisiaj zorganizować kegi din.

Niestety zostały już upłynnione.

Tak więc żadnych zmian nie czynię :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa miedzy kegami wyglada tak ze im wyzsze tym masz wiecej szansy na trafienie grzalkami w "lustro" wody. ja w kegu din wywiercilem tak ze nie uwarze pojedynczej warki (23-25l) bo grzalki nie sa do konca zanurzone. ale jak kto woli. skladam zamowienie jesli kto jeszcze chce to prosze o szybka reakcje bo od zamowienia scodzi mniej wiecej 24 godziny zanim przekaza do produkcji pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie zostało złożone. Jak znajdę chwile czasu podeśle dane do przelewu. Jednocześnie osoby zainteresowane jeszcze kupnem grzałek proszę o kontakt.

Edytowane przez sprawek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

14mm otwór wierciłem. 4 sierpnia mija mijają 3 tygodnie. Pani Obiecała mi, że tym razem będzie bez tygodniowego opóźnienia, ale nie wiem :D. Porozsyłałem dane do przelewu i numer telefonu. Bardzo proszę o sprawne wpłaty i wpisywanie do przelewu danych. Bardzo pomoże mi to w późniejszym pakowaniu i rozsyłaniu. Również proszę w odpowiedzi na pw odpisać adres do wysyłki. Osoby do których wysyłałem w ostatnim zamówieniu również ;p. Pozdrawiam

Edytowane przez sprawek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14mm otwór wierciłem. 4 sierpnia mija mijają 3 tygodnie. Pani Obiecała mi, że tym razem będzie bez tygodniowego opóźnienia, ale nie wiem :D. Porozsyłałem dane do przelewu i numer telefonu. Bardzo proszę o sprawne wpłaty i wpisywanie do przelewu danych. Bardzo pomoże mi to w późniejszym pakowaniu i rozsyłaniu. Również proszę w odpowiedzi na pw odpisać adres do wysyłki. Osoby do których wysyłałem w ostatnim zamówieniu również ;p. Pozdrawiam

bardzo dziekuje za sprawne wplaty... jutro dzwonie zapytac sie ile bedzie poslizgu. pozdrawiam wszystkich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem maila bo jak zwykle nikt nie odbiera... jak zwykle pewnie przeciagnie sie tydzien albo 2 rozmawiam z firma z czestochowy gdzie moglbym na biezaco sledzic temat jednak nie chca narazie zejsc z cena na taki poziom jak tylko bede cos wiedzial napisze na forum.

 

"robsumara" radze przywitac sie w temacie powitalnym bo cie zjedza :P albo wypija haha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety szansy nie ma od zamowienia jest tydzien na poprawki... wpiszcie sie na liste pod kreska jak sie uzbieraja 20szt to sie zrobi zamowienie. moge sie tym zajac jak zwykle. grzalki dzisiaj sa pakowane. przewidywana dostawa piatek-poniedzialek, spakuje mysle w jeden dzien na nasteopny wysle...

 

BARDZO PROSZE OSOBY KTORE NIE PODAŁY ADRESU O UZUPEŁNIENIE 

 

jesli kogos strasznie goni mam 2sztuki 155mm 1750w moge odstapic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.