Skocz do zawartości

Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia


Terry

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze powiem, że nie sprawdzałem ;) przy ostatnim zamówieniu były ok. Prosiłem aby zmniejszyli odległość od króćca do pierwszego gięcia i widziałem, że jest lepiej. Poślizg wynikał z opóźnienia dostawy nierdzewnych nakrętek. Nie próbujcie podłączać grzałek bez zanurzenia - W teorii grzałki powinny wytrzymać jednak są przeznaczone do grzania cieczy i dopuszcza się tylko chwilowy jej brak. ;) Co mogę jeszcze powiedzieć... Czekajcie na paczki i czerpcie przyjemność z odpakowywania i strzelania z bąbelków hahaha... Dajcie też znać jak się sprawy mają, bo choć grzałki zamontowałem to jeszcze ich nie podłączyłem. Interesuje mnie częstotliwość on/off przy grzaniu. A jeśli będziecie grzać na 100% mocy to dajcie znaka czy zacier się nie przypala. Zielczi skoro ruszyłeś temat FD to nie będe się w to bawił... mogę pomyśleć nad wykonaniem mieszadła ramowego, skoro nie chcecie wg mojego projektu ;p Jednak potrzebuje kogoś do współpracy... Dzisiaj naświetliłem sprawę chłodnic ale minie 2 dni zanim miną mi zakwasy od "pakowania" haha.   :beer:

 

Ps. Mari50 nie wtykniesz mnie tam gdzieś w paczkę na Islandię?  :roll:

Edytowane przez sprawek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dotarły. Gdybyś następnym razem też się podjął takiej pracy, to do ceny powinieneś doliczyć jeszcze roboczogodziny za pakowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem po pierwszym gotowaniu i mogę powiedziec ze działa super do 2x1,75kW potrzrbujecie napewno kabel 2,5mm2 bo 1,5mm2 nie wytrzyma przy grzaniu 2 naraz mimo tego ze grzalki chodziły na 100% nie przypalilo mi slodu na 30l wody było 11kg slodu zobaczymy jak będzie się spisywalo przy drugim gotowanku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.