Skocz do zawartości

Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia


Terry

Rekomendowane odpowiedzi

wydales na grzalki tyle kasy to nie oszczedzaj na wysylce ;p:) dziadzia tu pakuje ostro folia babelkowa full wypas ;p

 

wysylka kolo 13zl okolo chyba strzelam + jakies 2-3zl material na pakowanie ;)

Edytowane przez sprawek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro sie dowiem ile wyjdzie i po wyslaniu kazdy dostanie koszty przy nastepnym zamowieniu bede bogatszy o wiedze ;)

jak wysyłałem grzałki z poprzedniego zamówienia to odkryłem nową usługę poczty - "koszty wysyłki pokrywa odbiorca"

może to przyśpieszyć wysyłanie paczek - za grzałki już macie zapłacone przelewem, a płacicie na poczcie przy odbiorze paczki tylko koszt wysyłki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty pakowania rozkladaja sie tak:

Polia pecherzykowa - 35,20zl (zostalo mi ze 4 metry)                                35,20

Tasma pakowa 2szt -   5,61  (zostalo 1,2 jedenej tasmy)                             4,00

Folia do palet           - 34,00 (zostala polowa)                                             17,00

-----------------------

razem  56zl / 18 wychodzi po 3,10 za koszty pakowania

co do przesylki dam znac jutro po powrocie z poczty 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotka

 

W formularzu zamówieniowym każdy znajdzie nr jego paczki wysłanej dzisiaj w okolicy 10 rano, dzięki któremu można śledzić paczkę w tranzycie. Są tam również kwoty dopłaty związane z wysyłką i pakowaniem... Dla osób, które zainteresują się różnicami ceny tej samej ilości grzałek muszę wyjaśnić, że to waga opakowania, nad którą nie miałem kontroli :( najmniejsza paczka z 2 grzałkami ma mase 0,97 a największa 1,08 te 2 gramy robią różnicę w cenie. 

Mam nadzieję, że nie będzie pretensji. 

Zajmę się teraz zamówieniem na wężownice, tak więc proszę o kontakt zainteresowanych.

Edytowane przez sprawek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisałeś czy robić CI przelew czy płatność na PP przy odbiorze...

 

i już się tak nie rozczulaj nad tymi groszami. za darmo odwaliłeś kawał dobrej roboty to te kilka groszy nie powinno być dla nikogo problemem

Edytowane przez nike21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sprawną organizację tego wszystkiego. Podziwiam, że Ci się chciało!

Przelew poszedł, teraz czekam na listonosza... i zacznie się grzanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.