Skocz do zawartości

Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia


Terry

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie ma możliwości dopisania się do obecnego zamówienia.

Dopisać się (do następnego zamówienia) można pod kreską w formularzu.

Z racji takiej, że zamówienia nie mają tendencji rosnącej rabatu tym razem nie będzie (przykro mi - starałem się jak nigdy, a wyszło jak zawsze).

 

PS. temat z mieszadłami, sitami i innymi rzeczami ciętymi na laserze ruszy od 12 maja, kiedy mój znajomy wróci ze zwolnienia lekarskiego. 

Edytowane przez sprawek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w następnym tygodniu jadę do gościa, co będzie mi robił specjalną grzałkę zanurzeniową. Takie, jak Wy zamawialiście też robi. Mogę podrzucić mu projekt i niech wyceni w zależności od ilości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę, że nie wszyscy wpłacili?

 

Fakt, moje przeoczenie przepraszam, ale zawsze mogę zapłacić z razem z kosztami przesyłki. Jeżeli dobrze zrozumiałem że trzeba i tak będzie dopłacić bo z rabatem nie wyszło.

Edytowane przez keisan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zawsze mogę zapłacić z razem z kosztami przesyłki.

 

Zapytaj Kamila bo to on organizuje akcję. Zakładam, że za grzałki będzie musiał wcześniej zapłacić, tj. przed odbiorem, dlatego przedpłata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jak ktos nie wpaci to nie dostanie ;p ;) O wysyłce nic nie piszę bo nie wiem dokładnie ile wyjdzie. Satyrek wysyłał do mnie 8 szt to zapłaciłem 20zl. Pasuje jeszcze jakies kartoniki po 60gr zamówic zebym mial szybciej z pakowaniem... Pani z firmy mówiła, że grzałki sa wygięte i zaczynaja je składać w przyszłym tygodniu mam dostać kp i zapłacić.

 

Jak ktoś ma poważne wątpliwości to proszę o telefon - chyba każdy posiada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy kto chce jeszcze niech wpisze sie pod liste w formularzu...

aby grzalki byly w tym cenie trzeba uzbierac 16szt to taka magiczna liczba... ponizej tej liczby grzalki sa drozsze... 

jesli uzbiera sie wystarczajaca liczba grzalek to wysle sie zamowienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coptko - mogę się mylić ale samemu to chyba nie da się "wymodelować" grzałek ze stali nierdzewnej, są zbyt mało plastyczne. Nawet jak je podgrzejesz to chyba w grę wchodzą lekkie wygięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.