Skocz do zawartości

Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia


Terry

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

wiem jak wyglądają zbiorówki, jedna już była więc największe zainteresowanie za nami.

od początku tego wątku to chyba 4 zamówienia grupowe już były

 

 

 

Kiedy wyślesz zamówienia?

jak będę miał grzałki u siebie :) wcześniej się nie da

 

chciałbym dokończyć obecną edycję zamówienia i mieć to z głowy, przy kolejnym zamówieniu nie będę mógł się zająć organizacją ze względu na coraz więcej obowiązków w pracy i nie tylko, tak więc proszę aby zgłosił się ktoś z obecnej listy chętnych abym przekazał mu dane do przeprowadzenia zamówienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dopisałem sie do listy na grzałki ale nie wiem jak jest z jej aktualnością

@sprawek jakie chłodnice zamawiasz / jaka cena ? moża sie dołączyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że jest już kilku nowych chętnych na grzałki udostępniam w celu otwarcia nowej edycji zamówienia

 

link do listy chętnych

 

dokumentacja grzałki do EURO

dokumentacja grzałki DIN

 

typ grzałki:

EURO 1750W - 184.27

EURO 2000W - 184.29

DIN 1750W - 184.28

DIN 2000W - 184.30

Teraz dopiero sprawdziłem linki do dokumentacji i bardzo mnie martwi jedna rzecz, a dokładnie pkt. 1 w warunkach technicznych "1. Element grzejny przeznaczony do pracy w powietrzu", do tego w okienku "Nazwa" w prawym dolnym rogu napisano "Element grzejny do kebebu".

 

To się chyba nie nadaje do piwowarstwa i chyba nie o takie grzałki nam chodziło???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz brak materiału z jakiego jest wykonany "rurkowy element grzejny" ;)

na etapie zapytań, było zapewnienie że będzie to nierdzewka, może w na etapie tworzenia rysunku coś zostało pominięte? Satyrek, możesz się upewnić o co kaman?

Edytowane przez b.dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś czytałem że te grzałki są w kwasówie, zresztą sprawek napisał że były już 4 zbiorówki więc jakby było coś nie halo to pewnie by nie zamawiali dalej w tej firmie...

 

rysunek może być tylko poglądowy co do kształtu i mocowania grzałki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

oraz brak materiału z jakiego jest wykonany "rurkowy element grzejny" ;)

 

trzeba dokładnie czytać rysunek: cyt. "materiał płaszcza:1.4541"

 

 

 

Teraz dopiero sprawdziłem linki do dokumentacji i bardzo mnie martwi jedna rzecz, a dokładnie pkt. 1 w warunkach technicznych "1. Element grzejny przeznaczony do pracy w powietrzu", do tego w okienku "Nazwa" w prawym dolnym rogu napisano "Element grzejny do kebebu".

 

grzałka nadaje się do pracy w płynach - rozkład mocy jest tak mały że może również pracować w powietrzu i się nie spali (info producenta)

nazwa została z innego opracowania gdzie robili podobny kształt

 

 

 

zresztą sprawek napisał że były już 4 zbiorówki więc jakby było coś nie halo to pewnie by nie zamawiali dalej w tej firmie...

nie sprawek, tylko satyrek napisał;  w tej firmie jest to pierwsze zamówienie grupowe grzałek, każde poprzednie było w innych firmach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chlidnicami czekam aż przyjdą grzalki bo musi mi wejść chłodnicze między grzalki ;) jak coś to się odezwę będę zamawial też chlodnice i wezownice do kega 80l więc jak ci się nie spieszy to poczekaj będzie napewno taniej w hurcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chlidnicami czekam aż przyjdą grzalki bo musi mi wejść chłodnicze między grzalki ;) jak coś to się odezwę będę zamawial też chlodnice i wezownice do kega 80l więc jak ci się nie spieszy to poczekaj będzie napewno taniej w hurcie

chętnie zaczekam bo fajnie by takie z ko mieć ;) a nie miedź ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zresztą sprawek napisał że były już 4 zbiorówki więc jakby było coś nie halo to pewnie by nie zamawiali dalej w tej firmie...

nie sprawek, tylko satyrek napisał;  w tej firmie jest to pierwsze zamówienie grupowe grzałek, każde poprzednie było w innych firmach

 

sorki za pomyłke

Edytowane przez nike21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież miedź dobra... Będę w domu cały tydzień to mogę się dopytac o te grzalki i o chlodnice zrobię też im projekt w cadzie to będzie szybciej tylko musicie napisać jaka średnica giecia, średnica i długość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież miedź dobra... Będę w domu cały tydzień to mogę się dopytac o te grzalki i o chlodnice zrobię też im projekt w cadzie to będzie szybciej tylko musicie napisać jaka średnica giecia, średnica i długość

KEG 50l DIN - 2 grzałki na r155 to moze chłodnice taką co wejdzie do srodka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przecież miedź dobra... Będę w domu cały tydzień to mogę się dopytac o te grzalki i o chlodnice zrobię też im projekt w cadzie to będzie szybciej tylko musicie napisać jaka średnica giecia, średnica i długość

KEG 50l DIN - 2 grzałki na r155 to moze chłodnice taką co wejdzie do srodka ?

 

a miedź dobra jak najbardziej ale nie chcę kolejny raz przewijać :) i moze bardziej wydajna wyjdzie taka z fabryki :) wszystko zależy za ile i o

Edytowane przez RaV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że podjąłem się zaangażowania w zamówienie podaje swój arkusz do zamówienia.
Co do chłodnic dokładnie będę pytał w poniedziałek jednak potrzebuję początkową liczbę chętnych.

 

formularz

dokumentacje:

euro

din

 

Mam nadzieje, że z prawami dostępu już wszystko jest ok... zapomniałem udostępnić plik.

Edytowane przez sprawek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że podjąłem się zaangażowania w zamówienie podaje swój arkusz do zamówienia.

Co do chłodnic dokładnie będę pytał w poniedziałek jednak potrzebuję początkową liczbę chętnych.

 

formularz

dokumentacje:

euro

din

 

Mam nadzieje, że z prawami dostępu już wszystko jest ok... zapomniałem udostępnić plik.

Panowie, na kiedy planowane jest złożenie zamówienia. Na liście widzę już 26szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poczekać do momentu kiedy przyjdą grzalki z obecnego zamowienia. Firma ma opóźnienie i nie wiadomo nic narazie. Być moze grzlki okażą się średnie i będziemy szukać innych.

 

Takie moje zdanie sam czekam na 8sztuk grzalek. Satyrek mówił ze mają wysłać 10.04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poczekać do momentu kiedy przyjdą grzalki z obecnego zamowienia. Firma ma opóźnienie i nie wiadomo nic narazie. Być moze grzlki okażą się średnie i będziemy szukać innych.

 

Takie moje zdanie sam czekam na 8sztuk grzalek. Satyrek mówił ze mają wysłać 10.04

Ok, czekamy na recenzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość jest taka że dzisiaj wysłali grzałki - dzwonili do mnie aby potwierdzić adres dostawy.

 

 

dzisiaj grzałki dotarły

Edytowane przez satyrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.