Skocz do zawartości

Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia


Terry

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy zamówienie na grzałki jest jeszcze aktualne? Bardzo pilnie potrzebuję 2 szt x 155.

 

 

Czy jest jeszcze możliwość zamówienia 2 szt x 175

nie wiem, bo zamówienie zamknięte - jest na produkcji

jak się uda to dam znać

 

 

 

Jesli sie nie uda odsprzedam ci swoje... bo zamowilem 8szt... wiedzialem ze komus braknie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pięknie :) . W związku z tym, że jest to mój pierwszy post na tym forum to pragnę się przywitac co własnie czynię. Jestem na etapie gromadzenia sprzętu więc jeśli jest jeszcze możliwość dopisania się na listę, to chętnie bym to uczynił i reflektował na 4 grzałki do kega DIN.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej edycji zamówienia nie da się już nic dopisać - ale myślę że w najbliższym czasie znowu zbierze się kilku chętnych na grupowe zamówienie.

Grzałki mają być wysłane do mnie w najbliższy piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że jest już kilku nowych chętnych na grzałki udostępniam w celu otwarcia nowej edycji zamówienia

 

link do listy chętnych

 

dokumentacja grzałki do EURO

dokumentacja grzałki DIN

 

typ grzałki:

EURO 1750W - 184.27

EURO 2000W - 184.29

DIN 1750W - 184.28

DIN 2000W - 184.30

Edytowane przez satyrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że jest już kilku nowych chętnych na grzałki udostępniam w celu otwarcia nowej edycji zamówienia

 

link do listy chętnych

 

dokumentacja grzałki do EURO

dokumentacja grzałki DIN

 

typ grzałki:

EURO 1750W - 184.27

EURO 2000W - 184.29

DIN 1750W - 184.28

DIN 2000W - 184.30

Czy moc grzałek trzeba określić od razu ?? W razie "W" w moim przypadku nie ma różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moc grzałek trzeba określić od razu ?? W razie "W" w moim przypadku nie ma różnicy.

 

standardowa moc to 1750W dla jednej grzałki, te 2kW to tak awaryjnie jakby się ktoś uparł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile potrzeba sztuk żeby wykonać zamówienie w takiej cenie jak poprzednio?

 Jestem zmuszony zamówić ponownie ( ostatnio kupiłem 4 szt.) Na wskazany adres dotarły ale przed nimi była jeszcze długa droga ,

zostały wysłane na Islandię i niestety paczka zaginęła, było tam jeszcze wiele innych ( browarniczych)rzeczy w sumie na 1,5 tyś. TAKA SYTUACJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie ile takich grzałek potrzebuję żeby zagotować brzeczkę? 2x2000W będzie ciągnąć 17,4A i to będzie na granicy bezpiecznika. czy 2x1750W wystarczy do gotowania?

 

chyba będę zmuszony zmienić gar na kega z grzałkami bo mi płyta indukcyjna się przegrzewa i wywala błąd. dodam że chciałbym to mieć podłączone do 230V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że jest już kilku nowych chętnych na grzałki udostępniam w celu otwarcia nowej edycji zamówienia

 

link do listy chętnych

 

dokumentacja grzałki do EURO

dokumentacja grzałki DIN

 

typ grzałki:

EURO 1750W - 184.27

EURO 2000W - 184.29

DIN 1750W - 184.28

DIN 2000W - 184.30

Mam takie pytanie,potrzebuję grzałki do kega 100litrów czy ktoś już takie zamawiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam grzałki 2X 1750w I bez problemu mi zagotuje 30-32l. Jak mi zagotuje (czyli wrze moc sterownika na ful) I tak muszę później zmniejszyć moc na sterowniku bo za mocno wygotuje brzeczkę i za dużo odparuje.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy moc grzałek trzeba określić od razu ?? W razie "W" w moim przypadku nie ma różnicy.

 

standardowa moc to 1750W dla jednej grzałki, te 2kW to tak awaryjnie jakby się ktoś uparł

 

 

 

Ja się uparłem na te 2kW, plus 1750W. Na liście nie ma kolumny "W" więc napisałem o co mi chodzi obok nicka. Mam nadzieję, że jest to jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego satyrek, mógłbyś zapytać w tej firemce na ile szt grzałek musi być kolejne zamówienie żeby utrzymać cenę? 

 

a jakby ktoś miał do odsprzedania 2x1750W o promieniu 175mm to proszę o PW.

 

zależy mi na czasie a to nowe zamówienie to może nawet do czerwca się ciągnąć...

Edytowane przez nike21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego satyrek, mógłbyś zapytać w tej firemce na ile szt grzałek musi być kolejne zamówienie żeby utrzymać cenę? 

 

a jakby ktoś miał do odsprzedania 2x1750W o promieniu 175mm to proszę o PW.

 

zależy mi na czasie a to nowe zamówienie to może nawet do czerwca się ciągnąć...

mari50, dnia 29 marzec 2015 - 10:47, napisał:snapback.png

Ile potrzeba sztuk żeby wykonać zamówienie w takiej cenie jak poprzednio?

 

myślę że 20szt to min. aby utrzymać cenę 45zł netto/szt

 
 
E tam do czerwca, mamy już 16 szt do zamówienia więc powinno pójść szybko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czytałem co kolega satyrek myśli, ale prosiłem o wykonanie telefonu z pytaniem. może i 16 można by było zlecić więc nie trzeba by czekać. a te 4 sztuki mogą się ciągnąc... wiem jak wyglądają zbiorówki, jedna już była więc największe zainteresowanie za nami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po świętach,

ciągle czekam na dostawę grzałek :( - informacja z dzisiaj - w piątek 10-04 mają wysłać.

 

przy kolejnych zamówieniach min. ilość to 15 szt. jednego typu aby utrzymać cenę 45zł netto/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.