Skocz do zawartości

Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia


Terry

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem firmę, która zrobi po 65,00 netto za sztukę (może nie będą chcieli f-ry, a jak będą to mogę to przez swoją firmę puścić - choć wolałbym nie). To chyba lepszej ceny już nie odkryję. Fajnie tylko jakby ktoś z kolegów miał rysunek techniczny do grzałek które ma. Wtedy byśmy to łatwiej załatwili. Realizacja byłaby w okolicach 10 stycznia. Trochę późno, ale i tak nikt nie chce podjąć się zrobienia przed Świętami, a jeśli już to cena kosmos (ponad 200 za grzałę)

Edytowane przez Maćko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatem: rozmawiałem z właścicielem. Ma wysłać rysunek techniczny. Jak dostanę wrzucę na forum. Po akceptacji zainteresowanych ustalimy jak zorganizujemy przepływy pieniężne i możemy zamawiać.

 

Rysunek jest tutaj:

http://www.piwo.org/topic/2294-grzalka-elektryczna-do-kega-rozne-zagadnienia/page__st__80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do termek'a wysłałem i nic nie dostałem. Zobaczymy. Póki co i tak jestem bardzo zadowolony z ceny jaką dostaliśmy z Eleg'a.

garry1966 widziałem ten rysunek i wysłałem. byłoby ok dla Ciebie i kilku jeszcze osób. natomiast są jesczze inne rozmairy: r160 i r215.

 

no i tutaj nie mam pewności czy te promienie nie zmienią innych wygięć. mam dziś lub jutro dostać rysunek. wtedy podrzucę na forum i podejmiemy ostateczne decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 64 zł za sztukę jest bardzo atrakcyjna. Ode mnie akceptacja jest. Pamiętaj tylko o 4 grzałka dla mnie do kega w euro a więc o promieniu 180.

 

Serwus, czy do euro nie powinno być ciut mniej? O promień chodzi mi, bo niedoświadczony jestem.

Edytowane przez gary1966
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.