Skocz do zawartości

Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia


Terry

Rekomendowane odpowiedzi

qub - 2szt

jaskrow71 - 2szt

jelcynek - 2szt

kitex - 2szt

zawada - 2 szt

gary1966-2szt

Plipek1 - 2szt

tdzip- 2szt.

to może i Ja bym się zapisał na 2. Własnie buduję swoją instalację, wpadłem na forum i proszę. Panowie z nieba mi spadliście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qub - 2szt

jaskrow71 - 2szt

jelcynek - 2szt

kitex - 2szt

zawada - 2 szt

gary1966-2szt

Plipek1 - 2szt

tdzip- 2szt.

to może i Ja bym się zapisał na 2. Własnie buduję swoją instalację, wpadłem na forum i proszę. Panowie z nieba mi spadliście.

czyli wyszło by tak:

qub - 2szt

jaskrow71 - 2szt

jelcynek - 2szt

kitex - 2szt

zawada - 2 szt

gary1966-2szt

Plipek1 - 2szt

tdzip- 2szt.

Maćko - szt.

 

nie mogę tylko znaleźć kwoty za grzałki i mocy. Nie wiem jaki Wy macie plan ale ja bym chciał 2x1750W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qub - 2szt

jaskrow71 - 2szt

jelcynek - 2szt

kitex - 2szt

zawada - 2 szt

gary1966-2szt

Plipek1 - 2szt

tdzip- 2szt.

to może i Ja bym się zapisał na 2. Własnie buduję swoją instalację, wpadłem na forum i proszę. Panowie z nieba mi spadliście.

czyli wyszło by tak:

qub - 2szt

jaskrow71 - 2szt

jelcynek - 2szt

kitex - 2szt

zawada - 2 szt

gary1966-2szt

Plipek1 - 2szt

tdzip- 2szt.

Maćko - szt.

 

nie mogę tylko znaleźć kwoty za grzałki i mocy. Nie wiem jaki Wy macie plan ale ja bym chciał 2x1750W

qub - 2szt

jaskrow71 - 2szt

jelcynek - 2szt

kitex - 2szt

zawada - 2 szt

gary1966-2szt

Plipek1 - 2szt

tdzip- 2szt.

Maćko - 2szt.

 

teraz ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości, nie wiem jak koledzy swoje dwie sztuki prosiłbym zamówić na 230V o mocy pojdeynczej grzałki 1750 W, R160. Długość jednej grzałki 1691mm. Tak jak zamawiał kolega br.an.tr :) Najlepiej jak kolejno kolega 101k zamawiał, poprosić obsługę niech odszukają poprzednie zamówienia i byłoby super.

Edytowane przez ZaWaDa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Ja mam DINy. Więc r160 byłby w miarę ok. Musi mi przez grzały przejść FD jeszcze. A może należałoby z 5-10mm zmniejszyć promień?

Jak te grzałki pozwalają w KEGu manewrować FD? Macie takie info? Dodam, że moje FD ma 31,5cm średnicy

Edytowane przez Maćko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w pierwszej wersji grzałek czyli 165r musiałem doginać. FD mam 30cm nie łamane. to bez problemów wyciągam.

 

A co do średnicy kega DIN w drugiej wersji było 160 i trzeba było doginać do środka to morze w trzeciej wersji ustawić 155r ? Jak ktoś będzie składał zamówienie to się spyta czy długość grzałek się zmieni i promień ?

Edytowane przez br.an.tr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwyżej dognę. skoro inni dali radę to ja też sobie poradzę. może skoro jest to sprawdzone to nie kombinować? nie brałem pod uwagę tych aspektów które podrzuciłeś. tak sobie teraz myślę, że bezpieczniej będzie r160. dognę i tyle. przynajmniej FD powinno przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz tylko pytanie kto zamawia i kiedy mogłyby przyjść. Byłoby dla mnie zajefajnie jakby się dało ogarnąć temat przed świętami. Chciałbym maszynę ;) uruchomić przed Nowym Rokiem

 

jaskrow71 - 2szt

jelcynek - 2szt

kitex - 2szt

zawada - 2 szt

gary1966-2szt

Plipek1 - 2szt

tdzip- 2szt.

Maćko - 2szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz tylko pytanie kto zamawia i kiedy mogłyby przyjść. Byłoby dla mnie zajefajnie jakby się dało ogarnąć temat przed świętami. Chciałbym maszynę ;) uruchomić przed Nowym Rokiem

 

jaskrow71 - 2szt

jelcynek - 2szt

kitex - 2szt

zawada - 2 szt

gary1966-2szt

Plipek1 - 2szt

tdzip- 2szt.

Maćko - 2szt.

Major - 4 szt o promieniu 180 do euro

Edytowane przez Major
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćko jak się podejmujesz to działaj. Proponuję aby każdy na pw jeszcze Tobie potwierdził i sprecyzował jaka moc promień i napięcie, potwierdzisz potem na ogólnym listę i trzeba zamawiać nie ma na co czekać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś wysłałem zapytania do kilku firm, nie tylko Backer OBR. Póki co ceny, które dostaję nie są zachęcające, ale wszyscy nie odpowiedzieli. P. Jacek Chmiel, który obsługiwał poprzednie zamówienia kolegów ma dopiero odpisać. Generalnie obraz jest taki, że grzały będą raczej już w 2015r.

Edytowane przez Maćko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jak skończyłem pisać poprzedniego posta zadzwonił gość z warszawy. może zrobić na piątek w przyszłym tygodniu. cena za grzałkę to około 100-110zł, w zależności czy nakrętki wewnątrz keg'a będą ze stali nierdzewnej czy z mosiądzu. Nie wiem czy cena jest ciekawa. nie zrozumiałem jak czytałem poprzednio czy Backer robił te grzałyy po 131zł za parę (2szt.) czy za jedną sztukę. Jeśli za jedną to cena byłaby ciekawa, a jeśli tamta była za komplet to słabiej.

Edytowane przez Maćko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.