Skocz do zawartości

Grzałka elektryczna do kega - różne zagadnienia


Terry

Rekomendowane odpowiedzi

Na zdjęciach ok, a tak na żywo? 

Na żywo też ok :D ,

wstrzymajcie się z nowym zamówieniem bo na oko widzę że trzeba będzie doginać - mam kega EURO, nie mam teraz czasu aby zamontować grzałki, więc kto pierwszy je zamontuje proszę o recenzję na forum.

 

Dzisiaj jak tylko otrzymam kartony to wysyłam grzałki to tych co już zapłacili za przesyłkę i podali adres.

 

 

edit 17-04-2015

dzisiaj dotarły kartony - mam juz spakowane 7 paczek - o 14 jadę na pocztę

 

kto nie podał proszę o adresy do wysyłki

Edytowane przez satyrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się kupuje rurkę z kwasówki to ona bazowo jest wypolerowana...

Chyba jak chcesz kupić profile w kształcie rurki na balustradę to mogą być polerowane.

Standardowo rury nie są polerowane.

Edytowane przez Erikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak się kupuje rurkę z kwasówki to ona bazowo jest wypolerowana...

Chyba jak chcesz kupić profile w kształcie rurki na balustradę to mogą być polerowane.

Standardowo rury nie są polerowane.

 

zgadzam sie... a czesto kupuje... do wyboru jeszcze jest satyna czyli chyba 3 opcje mat, satyna i poler ew jakies specjalne typy jak poler mleczarki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka z grzałkami właśnie dotarła, mimo że wziąłem przesyłkę eko ;-)

Wyglądają całkiem fajnie, no ale się zobaczy po zamontowaniu i pierwszych testach. A to nie wcześniej jak za miesiąc - dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Będzie jeszcze akcja z grzalkami?

 

Wlaśnie trwa ;) poszukaj wyżej formularza gdzie trzeba się wpisac

 

 

zmyliło mnie że niektórzy już odbieraja.

 

Ok, dopisalem sie do excela

 

odbieraja z ostatniego zamowienia (ja tez czekam na 8 szt) jak tylko dojda grzalki zobaczymy czy nie trzeba zmieniac katow... jesli trzeba przerobie rysunek i odesle do firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wstępnej rozmowie telefonicznej... Firma chce kontynuować chęć współpracy... Jutro przypasuje grzałki do mojego kega (DIN) i zobaczę czy wszystko jest ok. Gdyby okazało się jednak, że nie jest ok poprawie rysunek techniczny we współpracy z ich technikiem i będziemy zamawiać. Proszę jednak osoby, które zamówiły grzałki typu EURO o poinformowanie czy wszystko jest dobrze i czy trzeba coś poprawiać ( nie interesuje mnie fakt, że coś się dognie, tu coś się wytnie itd) WSZYSTKO MA BYĆ PLUG & PLAY czy wiercisz otwory i wkładasz grzałki.

Razem z Satyrkiem doszliśmy do wniosku, że grzałki mogą być trochę dłuższe, ale wszystko okaże się przy montażu. Tak więc MONTOWAĆ  :beer: 

 

Jak tylko zamontuje grzałki u siebie w kegu będziemy kontynuować sprawę chłodnic.

 

Przy okazji jeśli ma ktoś ochotę na łopatki do mieszania wpisać się na listę...

Edytowane przez sprawek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , ja właśnie jestem po montażu grzałek w moim HLT, który jest wykonany na wymiar fi 360mm czyli keg DIN 50l i musiałem je lekko dogiąć, przed dogięciem wygląda to tak:

20150420 113733

Doginałem w imadle, delikatnie bez konieczności wygrzania grzałek:

20150420 114219

Efekt końcowy:

20150420 114416

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie pasują idealnie

o przynajmniej jedna dobra wiadomość - ale dłuższe mogły być :)

wycena była robiona dla długości 1700-1750mm

 

grzałki najlepiej montować tak, aby przyłącza elektryczne były obok siebie - będzie można umieścić je w hermetycznej puszcze elektrycznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , ja właśnie jestem po montażu grzałek w moim HLT, który jest wykonany na wymiar fi 360mm czyli keg DIN 50l i musiałem je lekko dogiąć,

 

 

Prawdopodobnie dlatego tak wyszło, że zrobiłeś za szeroki rozstaw otworów mocujących grzałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hej , ja właśnie jestem po montażu grzałek w moim HLT, który jest wykonany na wymiar fi 360mm czyli keg DIN 50l i musiałem je lekko dogiąć, przed dogięciem wygląda to tak:

 

Doginałem w imadle, delikatnie bez konieczności wygrzania grzałek:

 

Efekt końcowy:

 

 

 

na ostatnim zdjęciu widać to co czego się obawiałem - grzałka nie jest w równej odległości od ścianek zbiornika - przy gwincie odstaje ok.3cm a po przeciwnej stronie dotyka ścianek zbiornika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hej , ja właśnie jestem po montażu grzałek w moim HLT, który jest wykonany na wymiar fi 360mm czyli keg DIN 50l i musiałem je lekko dogiąć,

 

 

Prawdopodobnie dlatego tak wyszło, że zrobiłeś za szeroki rozstaw otworów mocujących grzałki.

 

Sam ciekaw jestem jakby się wykładały gdyby otwory były bliżej siebie, ale otwory już miałem wykonane po poprzednich grzałkach dogiętych idealnie pod ten zbiornik, z tym że były one doginane na gorąco i nie były z nierdzewki, po nagrzaniu ich do czerwoności można je było formować jak plastelinę i dlatego idealnie się dopasowały

 

 

 

Hej , ja właśnie jestem po montażu grzałek w moim HLT, który jest wykonany na wymiar fi 360mm czyli keg DIN 50l i musiałem je lekko dogiąć, przed dogięciem wygląda to tak:

 

Doginałem w imadle, delikatnie bez konieczności wygrzania grzałek:

 

Efekt końcowy:

 

 

 

na ostatnim zdjęciu widać to co czego się obawiałem - grzałka nie jest w równej odległości od ścianek zbiornika - przy gwincie odstaje ok.3cm a po przeciwnej stronie dotyka ścianek zbiornika

 

Czy stanowi to jakiś problem? Nie sądzę, idealnie może nie pasuje ale da się ją włożyć i działa a to najważniejsze, jeszcze za tą cenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.