Jump to content
Sign in to follow this  
Torveg

Witam z Sosnowca.

Recommended Posts

Naprawiam swój bład i szybko się przedstawiam;) Mam na imię Przemek, mam 26 lat i pochodzę z Sosnowca. Przygode z warzeniem piwa zacząłem przez brak pracy:) Brak zajęcia zmusił mnie do wyszukania czegoś nowego ciekawego cobym za dużo nie myślał o poszukiwaniu pracy. Z nudów wpisałem w allegro nazwe mojego ulubionego trunku i zaskoczyły mnie wyniki:) Więc kupiłem odpowiedni zestaw i się zaczeło:) Mam nadzieję , ze po doświadczeniach z brew kitami przejde do samodzielnego zacierania. Swoją droga zauważyłem swoistą negację brew kitów i odpowiedzi na pytania o nie "lepiej sam zacieraj, bo jest taniej lepiej itd." . No ale chyba należy od czegoś zacząć, Kubica tez jezdził wcześniej go-kartami:). Warto wspomnieć o normalnie pitych piwach. Na początku był Strong i Dębowe jednak ich smak bardzo się zepsuł(posmak spirytusu). Później przyszedł czas na Harnasia i Lecha, jednak też smaki zepsuły się. Zresztą to nie są piwa najwyższych lotów i z czasem dostrzega się ich wady. Obecnie pije Tyskie i czekam na to by samodzielnie uwarzone piwo przebiło to sklepowe.

I ja witam,

Próbowałeś może piw pszenicznych, porterów, stoutów i innych ciekawych z naszych regionalnych browarów?

Naprawiam swój bład i szybko się przedstawiam;) Mam na imię Przemek, mam 26 lat i pochodzę z Sosnowca. Przygode z warzeniem piwa zacząłem przez brak pracy:) Brak zajęcia zmusił mnie do wyszukania czegoś nowego ciekawego cobym za dużo nie myślał o poszukiwaniu pracy. Z nudów wpisałem w allegro nazwe mojego ulubionego trunku i zaskoczyły mnie wyniki:) Więc kupiłem odpowiedni zestaw i się zaczeło:) Mam nadzieję , ze po doświadczeniach z brew kitami przejde do samodzielnego zacierania. Swoją droga zauważyłem swoistą negację brew kitów i odpowiedzi na pytania o nie "lepiej sam zacieraj, bo jest taniej lepiej itd." . No ale chyba należy od czegoś zacząć, Kubica tez jezdził wcześniej go-kartami:). Warto wspomnieć o normalnie pitych piwach. Na początku był Strong i Dębowe jednak ich smak bardzo się zepsuł(posmak spirytusu). Później przyszedł czas na Harnasia i Lecha, jednak też smaki zepsuły się. Zresztą to nie są piwa najwyższych lotów i z czasem dostrzega się ich wady. Obecnie pije Tyskie i czekam na to by samodzielnie uwarzone piwo przebiło to sklepowe.

Witaj,

niec nie przejmuj się opiniami, że kity są niedobre. Piłem piwa z puszki i musze powiedzieć, że wychodzą niekiedy bardzo dobre, i to nie prawda, że zacierane zawsze będzie lepsze od puszkowego. Na początek jak najbardziej mozesz takie piwa warzyć, szczególnie, że smakowo poznasz przedstawicieli gatunków.

Witam i Ja, jest nas co raz więcej :)

Ja Tyskie pijam ostatnio tylko dla pozyskania butelek.

witam...szkoda się zatykać ekspresowo przefiltrowaną kukurydzą:)...flaszki to się kupuje w sklepie.

Banalnie -podchodzisz do ładnej pani i mówisz :poproszę dwa transportery pustych butelek...pani ładna patrzy na Ciebie jakbyś uciekł z takiego fajnego szpitala ..po czym spoko loko nabija na kasę ...ja tak zawsze robię! pamiętaj nie wybieraj flaszek z tyskiego a na harnasia nawet nie spoglądaj ,żeby z nich zmyć etykietki zmarnujesz dzień i wannę wody.Najlepiej schodzą etykietki z piw grupy żywiec(żywiec,tatra,brackie)

tak na marginesie to nie wiem z czego robią tego harnasia -jak myłem flaszki to w co drugiej było pełno pleśni-nie było tego w innych butelkach