Skocz do zawartości

Ile litrów piwa wypiliśmy w 2017 roku


314wo.pl

Rekomendowane odpowiedzi

A może taki temat? 2 pierwsze tygodnie stycznia już uciekły, ale wciąż jeszcze można zacząć. Będzie można sprawdzić, czy nadążamy z produkcją. Gorzej jak wyjdzie, że więcej warzymy niż pijemy. Urzędy mogą się zainteresować :).

 

Piątek:

   Mój stout - 1/2 l

   Moja pszenica - 1/3 l

Sobota:

   Doctor Brew "Portugal" - 1/2 l

Niedziela

   Mój AIPA "Podwójna Korona Ultras Edition" - 1/2 l

 

RAZEM: 1 5/6 l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe zajebisty temat, ile w 2017 wypiłem tez już nie pamiętam ale dziś 2 x FAH własnej produkcji :) (i chyba na tym się nie skończy, w końcu dziś sobota) przedwczoraj 2 x żytni dr stout też z domowej warzelni :)

 

Razem 8,5 l

Edytowane przez opeciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę podliczał za kogoś. Można dołączyć w dowolnym momencie, ale pilnujmy konwencji, jak przy tym wpisie dot. warzenia.

 

 

Doctor Brew "Be Free" - w robocie. Patrzenie na miny ludzi jak sobie polewałem - bezcenne :)

Artezan "A koko to obchodzi"

Das Kult "jakś zielony", Das Kult "jakiś czerwony" - nie warto było

Moja pszenica, co mi się zdawało, że się popsuła

Moja AIPA x2

Pinta "Odsiecz wiedeńska"

 

czyli w sumie +3,5 litra

Razem 14 litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Widać temat coś się specjalnie nie przyjął, ale mnie skłonił do regularnego podliczania i sprawdzenia ile tego u mnie jest? Zapisywałem sobie na kalendarzu a oto wyniki:

Styczeń - 38 piw

Luty - 45

Marzec - 48

Kwiecień - 39

Maj - 49

Czerwiec - 75

Lipiec - 69

Sierpień - 92

Wrzesień - 54

Październik - 44

Listopad - 43

Grudzień - 46

 

Razem 642, czyli 1,75 piwa dziennie. (A dla porównania uwarzyłem ok 1100 butelek czyli ok 3 butelki dziennie.)

 

RAZEM - 350 l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Nie zakładam nowego tematu, bo on jakoś nie ,,żre" ☺️. Jakoś tak mi zostało to notowanie sobie w kalendarzu, więc się podzielę, odkopię temat, może kogoś to zmotywuje do własnych notatek. Jeśli się widzi ile tego jest to trochę to motywuje do lekkiego ograniczania spożycia.

Styczeń - 30 piw

Luty - 31

Marzec - 38 

Kwiecień - 49

Maj - 53

Czerwiec - 68

Lipiec - 61

Sierpień - 59

Wrzesień - 55

Październik - 28

Listopad - 32

Grudzień - 30

 

Razem 534 (niespełna 1,5 dziennie), czyli o ponad 100 mniej niż przed rokiem :-). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, darinho napisał:

Nie zakładam nowego tematu, bo on jakoś nie ,,żre" ☺️. Jakoś tak mi zostało to notowanie sobie w kalendarzu, więc się podzielę, odkopię temat, może kogoś to zmotywuje do własnych notatek. Jeśli się widzi ile tego jest to trochę to motywuje do lekkiego ograniczania spożycia.

Styczeń - 30 piw

Luty - 31

Marzec - 38 

Kwiecień - 49

Maj - 53

Czerwiec - 68

Lipiec - 61

Sierpień - 59

Wrzesień - 55

Październik - 28

Listopad - 32

Grudzień - 30

 

Razem 534 (niespełna 1,5 dziennie), czyli o ponad 100 mniej niż przed rokiem :-). 

Rownia pochyła, nie ma się z czego cieszyć ☺ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jakoś tak mi zostało to notowanie sobie w kalendarzu przez kolejny rok, więc się podzielę, odkopię temat, może kogoś to zmotywuje do własnych notatek. Jeśli się widzi ile tego jest to trochę to motywuje do lekkiego ograniczania spożycia. Ciekawe czemu nikt inny się nie podzieli swoimi wynikami (?) ? 

Wyniki z 2019r. 

Styczeń - 25

Luty - 14

Marzec - 31

Kwiecień - 65

Maj - 43

Czerwiec - 90

Lipiec - 71

Sierpień - 58

Wrzesień - 59

Październik - 31

Listopad - 34

Grudzień - 38

 

Razem 559  czyli ok 1,5 dziennie, trochę się poprawiłem w stosunku do poprzedniego roku ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.