Skocz do zawartości

Chiński Grainfather


KrzaK

Rekomendowane odpowiedzi

Na niemieckim ebay też jest oferta i wydaje mi się, że wysyłają do Polski (17,90 euro za dostawę), ale wnioskuję tylko po grafice. Ja byłbym zainteresowany kupnem, ale dopiero za jakiś czas, bo teraz brak środków.

 

http://www.ebay.de/itm/MAISCHEKESSEL-BIERBRAUANLAGE-KOMPLETTSET-2500W-30L-GARBEHALTER-KESSEL-EDELSTAHL/282332071182?_trksid=p2047675.c100623.m-1&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D40817%26meid%3Da8bff14ecd374e099003e25d45e115e8%26pid%3D100623%26rk%3D3%26rkt%3D6%26sd%3D282332071199

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckim ebay też jest oferta i wydaje mi się, że wysyłają do Polski (17,90 euro za dostawę), ale wnioskuję tylko po grafice. Ja byłbym zainteresowany kupnem, ale dopiero za jakiś czas, bo teraz brak środków.

 

http://www.ebay.de/itm/MAISCHEKESSEL-BIERBRAUANLAGE-KOMPLETTSET-2500W-30L-GARBEHALTER-KESSEL-EDELSTAHL/282332071182?_trksid=p2047675.c100623.m-1&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D40817%26meid%3Da8bff14ecd374e099003e25d45e115e8%26pid%3D100623%26rk%3D3%26rkt%3D6%26sd%3D282332071199

 

Fajnie, wychodzi mniej więcej tyle samo co oferta z uk w funtach. Ja chyba dzisiaj zamawiam, zobaczymy co się stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sklepie Electronic Star nie ma słowa o chłodnicy, a na eBay jest info o chłodnicy. Na żadnym zdjęciu nie ma chłodnicy. 

Pytanie: Czy są zestawy z chłodnica i bez chłodnicy? Czy gdzieś jest błąd.

 

P.S. W Electronic Star można dostać kupon 25zł za zapisanie się do newslettera.

Edytowane przez teufel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga :)

 

Wysłałem zapytanie przez formularz kontaktowy na stronie electronic-star.pl czy mają w zestawie i do "producenta" Klarstein czy potwierdzają, że chłodnica jest w zestawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kociołek na electronic-star.pl. Zakładam, że w przyszłym tygodniu powinien się pojawić u mnie i okaże się jak to wygląda w rzeczywistości. O chłodnicę nie pytałem, bo mam już jedną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od Electronic-star odpowiedź:

 

Drogi Kliencie, 

bardzo dziękujemy za otrzymany E- Mail.
Twój Numer Klienta to: 
 
Jest to ten sam produkt z identycznymi funkcjami i czesciami.
Dziekujemy za zainteresowanie naszymi produktami.
 
Pozdrawiam serdecznie,
 
Agata Mai
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem na stronie electronic-star.pl z linkiem do niemieckiej. Napisali, że ten sam zestaw. Na niemieckiej stronie jest wypisane, ze jest chłodnica. Napisałem też wczoraj do Niemców czy na pewno jest chłodnica, bo nie ma na zdjęciach i czekam na odpowiedź.

Edytowane przez teufel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co jestem dobrej myśli. Wczoraj opłaciłem zamówienie, a dziś dostałem już numer do śledzenia paczki. Jak dobrze pójdzie to może jutro będę miał sprzęt i odpowiem Wam na pytania.

 

Edit

Wysyłają towar z Niemiec. Doręczenie w przyszłym tygodniu.

Edytowane przez pawel_cwks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem potwierdzenie z Klarstein, że zestaw zawiera chłodnicę.

 

-----------------------

Dear Sir/Madam,
 
Thank you for your e-mail.
 
I can advise the below is included
 
  • 1 x kettle
  • 1 x sieve insert
  • 1 x circulating pump
  • 1 x grain container
  • 1 x cooling coil
  • 1 x glass lid
If there is anything else I can help you with, please let me know.
 
Kind Regards

Adam Stark
 
---------------
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe też dostałem odpowiedz. 

 

Yes, the items should contain exactly the same accessories as ours.
 
If there is anything else I can help you with, please let me know.
 
Kind Regards

Jack Lawton
If there is anything else I can help you with, please let me know.
 
Kind Regards

Jack Lawton

www.klarstein.co.uk
 
Phone: +44 (0) 203 318 3951
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak i przez was stoję przed dylematem. Otóż po głowie chodził mi grainfather, ale ciut za drogi. Już miałem kupować i przerabiać fajna nierdzewke, a tutaj równie ciekawa oferta. Ciekawi mnie tylko jak się sprawdza.

A nie chce nikt z was tego Ace Micro Brewery?? Czy ten Klarstein to prawie to samo? 

Edytowane przez Michal_87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.